reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

Witam:)
Ja tez juz mam serdecznie dość tego wiatru...też mnie często głowa boli przez to, że tak wieje...ja chce juz ciepełko...tylko nie upał, takie przyjemne ciepełko...
I też myślę o Palince...może juz urodziła.
 
reklama
Napewno już urodziła... teraz tylko czekamy na nia i maleństwo. Mam nadzieje, że czują się dobrze... Jeśli urodziła we wtorek to może w piatek ja wypiszą... eh czekam z niecierpliwością na nią :) koniczynko do dzieła! twoja kolej:)
 
cześć dziewczyny,

tak u nas tfu tfu wszyscy zdrowi.
mika u nas grad był dzisiaj ;-)śniegu nie widziałam już dawno
Wiolcia zdrówka dla Was!!!! ooo gratuluje moderowania wątku. Ja przyznam szczerze za modą specjalnie nie nadążam, ale obiecuję zajrzeć od czasu do czasu.

Kurde coś tutaj mało nas ;-)
 
dziewczyny mam pytanko, chciałam kupić jakaś fajną książeczkę (namiary na sklep, jakąś stronkę w necie) albo album taka pamiątka z pierwszego roku życia dziecka. Żeby wpisywać różne rzeczy, wklejać zdjęcia itp :)
 
witam znad kubka naprawdę mocnej kawy
c045.gif


jak tam zdrówko dzieciaczków w dniu dzisiejszym ?? i nastroje mam??

koniczynko ja nie kupowałam nic takiego, ale wczoraj przeglądałam księgarnie internetowe i trafiłam m.in. na coś takiego Pierwszy Album naszego dziecka dla dziewczynek (1543786305) - Aukcje internetowe Allegro
 
ja też z kawą się witam:) i małym na rękach jak zawsze...

Ta pogoda mnie dobija gardło mnie boli:( mam nadzieję że mały się nie zarazi bo zaczyna mi się coś niepodobać strasznie jest marudny i płaczliwy....

koniczynka nie mam pojecia ale jak znajdziesz to daj mi znać też bym takie coś założyła:) a jak zdrówko?

Wiolcia oj to zdrówka dużo życzę dla Was:)

palinka pewnie już maleństwo tuli:)
A nie wiecie kiedy będzie bez deszczu?
 
cześć dziewczyny,

galazka ja też widziałam, że ma być lepiej w weekend. Przede mną jeszcze mycie okien... zawsze jak miałam myć to zapowiadała się taka pogoda, że się nie opłacało. Planuję na weekend, zobaczymy. Co u Was?? Pewnie przygotowania do urodzinek??
eldcia mam nadzieję, że Ci minie i, że nic się nie rozwinie. Wkurza mnie taka zmienność pogody, to jedynie warunki dla choróbsk. Od brata z Olkusza dzieciaki mają "jelitówkę". Ale jakoś dziwnie. Krzyś miał tylko w sumie 2 dni i to niecałe, a teraz tą małą wzięło.

Ja idę po kolejną kawę, co za dzień
d045.gif


czy mogę po raz setny prosić o linka do wątku olkuskiego ?? obiecuję, że to ostatni raz, zapisze w zakładkach :zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry