reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

reklama
cześć mamoBartuli:)

oj dajcie spokój juz mam dośc takiej pogody bo ja odczuwam każda zmianę nieważne czy na lepsze czy na gorsze zawsze głowa i kolano mnie boli... Mąż się śmieje że jak kolano mnie boli dzień wcześniej to zmiana podody będzie i zawsze jest...

Ja wczoraj byłam u lekarza wszystko jest dobrze i zeszłam cały Olkusz w poszukiwaniu ubranka do Chrztu i były wszędzie tylko na dziewczynki
 
cześć dziewczyny,

ja jedynie fatalnie reaguję na wiatr, oj kiepsko wtedy z moją głową.
W sumie mnie te skoki denerwują, jutro ma być poniżej 10. Niech się coś ustabilizuje w końcu.
No właśnie, pewnie napisze jak już wróci :)
 
nie było ładnie??
Hmmm a u mnie ślicznie, słonecznie i ciepło chociaż ja dziś po raz drugi u Michniewskiej z Krzysiem wylądowałam:/ Przeszło mu już ale zaraził mnie wirusowym zapaleniem krtani i... potem zaraził się ode mnie:( Niestety bez antybiotyków się nie obyło a co gorsze wymiotuje po nich więc czeka mnie kolejna wizyta u Michniewskiej na zmianę antybiotyku:( Także dzisiaj kurujemy sie obydwoje - ja na antybiotykach i Krzysiulek też.

Dziewczyny u Was wszyscy zdrowi?
 
u mnie jak zwykle siostrzenice męża coś tam skrobie w gardle....
A ja dziś segregowałam zdjęcia z wakacji ech słońce, plaża i to boskie morze.............
 
reklama
Do góry