reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

Witam się z nad soczku;-)
Ale tylko na chwilę, bo dziś dalszy ciąg sprzątania i jeszcze coś do jedzenia trzeba przygotować. No ale babcia to już wieki u nas nie była.
Szkoda tylko,że mnie się tak strasznie nic nie chce i na nic sił nie mam...wczoraj to myłam w łazience kibel i brodzik i zlew na kilka rat, jeszcze zapach domestosu mnie drażnił.
 
reklama
Dziękuję, ja już po :-) Przed ciążą to potrafiłam i 5 dziennie wypić ale teraz ograniczam się do jednej słabej rano ale moge potowarzyszyć z herbatką z sokiem malinowym:tak:
 
tak mnie głowa napiernicza , że szok chyba pogoda nie taka:(

my już po obiadku, obejrzymy mks i idziemy "pokolęndować" bo w domu zgłupiec idzie trzymajcie się papa..
 
ja już po kawie :-D koniczynko 5 ??????? wow :szok: tyle nigdy nie piłam :) budyń jakiś mam, ale chyba nie śmietankowy :happy:

Agniechaaaa miłego kolędowania :)
moja młodzież odsypia przerwę nocną.
 
reklama
Witam się i ja w ten okropny dzień - dla mnie wyjątkowo beznadziejny dzień:no:
Po 1. zamówiłam szatkę i świecę na chrzciny z imieniem,nazwiskiem i datą chrzcin - przyszła paczka ale bez świecy :baffled: Zadzwoniłam do sprzedawcy ma dosłać tylko mam nadzieję, że w tym samym kolorze zrobi co szatka i oby zdążył przed chrzcinami.
po 2. Zadzowniłam do ZUSu Kielce kiedy wreszcie dostanę zasiłek macierzyński bo od narodzin Krzysia (18 litopada) nie dostałam ani grosza! Odpowiedź - ZUZ Z-3 jest źle wypełniony i wysłali do mojego byłego szefa a on ma termin odesłania do 22 lutego. Szlak mnie trafia!! Co 2 tygodnie obie przypominają że albo czegoś nie ma, albo cos jest źle!:wściekła/y: A ja czekam na pieniądze już 3 miesiące!!:angry:

Byłam u fryzjera dziś... ale jakoś nie podobam się sobie. Niech ten dzień sie już skończy:-(


Koniczynko dziękuję za linka - kupie butle i zobaczymy.
Patent z deska też wypróbuję :tak:
 
Do góry