reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

reklama
no witam witam, ja się próbuję umówić na wycięcie mojego super znamienia (kończę szczepienie) i nie ma sprawy, ale zaskoczyli mnie jedną informacją... że skierowanie do chirurga mam ważne rok, a nie miesiąc... jak twierdzili lekarze. Chyba można wierzyć ludziom z poradni chirurgicznej??
 
witam,

oczywiście, że kawa rozpuszczalna to najgorsze świństwo, ja z ekspresu zapodaję codziennie świeżutką, a przestałam 2 razy dziennie ze względu na skurcze nóg w nocy :wściekła/y: starość nie radość :tak:
bo kawa wypłukuje między innymi magnez z organizmu to i skurcze mięśni się pojawiają ;-)

Agniecha witaj ;-)


co do "trwałości" skierowania to nie pomogę
a050.gif



no i witam z kawą
c060.gif

jedno dzieci poszło spać na drzemkę, więc biore pod pachę drugie i idziemy gotować zupę :-)
dziś krem z groszku i kalafiorka :-D
 
hej mika, wiem o magnezie ;-)ale wolałam ograniczyć kawę i wystarczyło :-D
chyba nigdy nie robiłam takiego kremu - podajesz go z groszkiem ptysiowym?? ziemniakami?? u mnie żurek :-D
 
Witam sie z gruszką i bananem:-)
U mnie też dziś żurek:tak:
Muszę się wziąć za sprzątanie, bo jutro mamy gości ale totalnie energii mi brak:no:
 
heh nieźle u mnie też żurek dzis ,ale na jutro nie mam pomysłu

DZiewczyny nie orientujecie sie przypadkiem ile ważne jest skierowanie do neurologa
 
Hello:-)
A moja mamunia robi dziś ziemniaczki pieczone na obiadzik - mmm pycha:tak:
Pachnie w całym domu:tak::tak::tak:!!!
Gałązka tylko nie przesadź z tym sprzątaniem...

Sama chodzę do neurologa co jakiś czas (mam migrene)., ale nie pamiętam ile ważne było skierowanie bo pierwszy raz byłam kilka lat temu.
 
Ostatnia edycja:
Agniecha było tak, że pierwsze skierowanie wypisane przez lekarza rodzinnego jest ważne 30 dni, a każde kolejne wydane przy leczeniu juz rok. Chociaż miał wejśc przepis, że skierowania do poradni specjalistycznej są ważne bezterminowo, natomiast do poradni rehabilitacyjnych 30dni. Ale skoro w poradni chirurgicznej powiedzieli, że rok to może uogólnili i wszędzie jest tak ważne. :)
Super wygłada ten krem ale mój K nie przepada za kalafiorem :(
 
reklama
koniczynko ja pisałam o tym skierowaniu do chirurga, ale lekarze ogólni i dermatolog mówili, że miesiąc. Więc ja już sama nie wiem. Najlepsze jest to, że w jednej poradni chirurgicznej mi powiedzieli. A z tego co wiem to skierowanie potrzebne jest tylko pierwszy raz, a potem już nie. Chyba, że to też się zmieniło?? :baffled: Agniechaaa ja bym na wszelki wypadek zadzwoniła, chociaż ja dzwoniłam i sama nie wiem czy wierzyć czy nie wierzyć :wściekła/y:
czekoladka
ziemniaczki pieczone mniammm. Migren współczuję, nie miewam, ale wkurza mnie ból głowy, więc migreny sobie nie wyobrażam.
mika dzięki za przepis :)))) wypróbuję na pewno.
 
Do góry