reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

reklama
wiecie co doczytałam, mam nadzieję, że to aktualne informacje, że skierowanie do poradni specjalistycznej ważne jest 12 miesięcy, a na rehabilitację 30 dni. Więc chyba wychodzi na to, że mieli rację. Chyba, że znowu się coś zmieniło :/ Pomijam fakt, że w 3/4 przychodni w Sosnowcu nie ma chirurga, bo NFZ nie dał kontraktów. Wychodzi na to, że społeczeństwo zdrowieje i nam lekarze niepotrzebni :wściekła/y:
 
Coś jest nie tak z tymi kontraktami z NFZ bo w Wolbromiu też ich nie dali:baffled: Kolejki gigantyczne a ci jeszcze zmniejszaja ilośc lekarzy - i ja sie pytam po jakiego buca biorą składki na ubezpieczenie zdrowotne?? W ciąży byłam u kardiologa - prywatnie, u ginekologa - prywatnie, dentysta - prywatnie... więc po co mi w ogóle NFZ??


A u nas sukces - skończyły się kolki. ALE pojawił sie kolejny problem, Krzyś ma problemy z zasypianiem i płacze wieczorami :baffled: Z Ulewaniem dalej ten sam koszmar. Kupiłam mleko NAN AR i... dałam 43 zł:szok: a on dalej ulewa:crazy: Już z praniem nie nadążam! A wypróbowałam wszystkiego :-( Książki ułożone pod materacem żeby miał wyżej, biorę go do odbicia w trakcie jedzenia kilka razy, kupiłam butelkę antykolkową bo ponoc mniej powietrza się połyka i nic. Mam nadzieję, że mu to jak najszybciej przejdzie. Nawet nie liczy się to, że codziennie mam stertę prania i prasowania a o to, że się Krzysio dusi w nocy przy spaniu:-(Chyba osiwieje...
 
Wiolcia masz rację bo jak to jest...., ja też wszędzie prywatnie ginekolog, detysta, neurolog dziecięcy bo u nas to porażka... itd wszystko prawie prywatnie

Kurcze z tym ulewaniem to rzeczywiście osiwiec idzie , dobrze by było gdybyś na książki położyła jakąś deskę albo cos takiego sztywnego i dopiero materacyk wtedy było by tak fajnie ze skosa łagodnie jednolicie, kurde nie mogę się "wygadać" ale mam nadzieje że wiesz o co mi chodzi
 
Ostatnia edycja:
Mówiłam, pediatra powiedziała że to typowy refluks i przejdzie do roku...
Już się boję na sama myśl jak młody zacznie się przewracać, podnosić...
 
witam,

dokładnie, ja nie pamiętam kiedy byłam u dentysty państwowo albo ginekologa. W mojej przychodni tutaj miało się do końca stycznia wyjaśnić co z poradnią hematologiczną, endokrynologiczną i onkologiczną. W styczniu ludzie płacili sobie normalnie za wizytę, chyba, że ktoś nie chciał.
Wiolcia może Krzyś dużo zjada, ja współczuję, bo wiem co to znaczy mega ulewanie. Miałam kupę prania jego rzeczy i swoich też :/ alergia na białko krowie, jak rozumiem, wykluczona?? Ładnie przybiera na wadze?? Bo od tego też może być spore ulewanie. aaaa przypomniało mi się, że koleżanka, której córeczka urodziła się w tym roku co mój mały, też ulewała na początku. I lekarz kazał ją jak najczęściej kłaść na brzuch i podobno od tego częstego kładzenia jej przeszło. No nie wiem, mój na brzuchu ulewał piękniej niż nie, ale może to faktycznie sposób.

kawy kawy, u nas leje, wieje i co tylko chcecie ;) przez ten wiatr, młody o 6 przywędrował do nas grrrrr
 
Ostatnia edycja:
mamBartuli rzeczywiście masz rację przypomniało mi się że pediatra kazał też kłaść małą często na brzuchu ze względu na to ulewanie a i też na bioderka jest dobrze jak się kładzie na "żabkę".

Kurde ale pogoda nawet mi się z domu nie chciało wychodzić wrrrrrrrrrrrrr....

Wiolcia jak moja mała zaczęła się więcej ruszać to o dziwo zaczęło to pieroństwo przechodzić. Ale dziwię się bo przecież refluks się leczy , no nie wiem , może są jakieś inne wytyczne.
 
reklama
wiecie co mnie się już wiele rzeczy pozapominało :zawstydzona/y: i tak doraźnie coś mnie oświeci

oj pogoda jest "boska", ja nie lubię wiatru, zawsze boli mnie głowa wtedy :/ a dzisiaj w nocy kiepsko się spało

eldcia coś zaginęła - mam nadzieję, że u nich ok, a tylko nie ma czasu, żeby się odezwać
 
Do góry