reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

reklama
HEj) ja tez niedlugo wybieram sie nakontrole...i boje sie jak fix..do Barananie pojde nabank...okresu tez nie mam jeszcze,przy Mikolaju karmilam 8 misiecy a okres mialam po 5 miesiacach..teraz narazie nicnieboli.....Wiola ciekawe czy to na @ czy po prostu tam wszystko sie uklada....
 
Witajcie mamusie
MNie po porodzie @ sie rozregulowala calkowicie mimo że biorę tabletki, ostatnio aż byłam w strachu bo mi się spóźniala co się prawie nigdy nie zdarzało. pierwsze dwie @ to była masakra, uzywałam wkladów poporodowych bo mi zostalo ze szpitala. A teraz prawie sucho...i bądź tu mądry.

Wiolcia o Capri slyszalam ostatnio że się popsuło, ale ponoć bardzo dobre ciasta pieką w Osieku, wiadomośc od teściowej bo u niej w pracy stamtąd biorą. daaje ci maluszek popalić, hehe mamusie poświęca dziecku każdą chwile, nawet czasu nie ma na jedzenie.
mamBartuli masz bardzo mądre dziecko, wie jak rodziców podejść;-) ja moje dziecko biore bardzo rzadko do nas do łózka, jak juz rano nie chce zasnąć a ja jestem ledwo żywa to ulegam.
A u nas od dzis Wojtus jada mięsko, narazie mieszam troche swoje, troche ze słoiczka ale jemu to nie robi różnicy, wcina wszystko:-) Jednak robienie swojego jedzonka jest tansze i smaczniejsze, a tak sie tego bałama ze tyle roboty, gdzie tam...gotuje sie samo, później zmiksować i gotowe na 2-3 dni jedzonko.
 
hej urszulka, dokładnie, koleś zapomniał, że już trochę czasu się znamy i wiem kiedy naprawdę jest przestraszony, a kiedy po prostu chce sobie łóżko zmienić :) powiem Ci, że jak był młodszy to czasem zdarzało nam się, że spał z nami, jak coś się działo. Ale generalnie to wyglądało to tak, że na początku ja się nie wysypiałam z nim, bo wydawało mi się, że coś mu zrobię przez sen, więc spałam czujnie, a jak już był większy to z kolei zaczął się rozpychać :no: a to mi się nie podoba :-D
Super, że Wojtuś ma taki apetyt :)))) tak ma być :))))

ok dziewczyny ja się grzecznie pożegnam, zmierzam w kierunku żelazka (niestety), a mąż siada do kompa
spokojnej nocy

P.S. a może jutro mika napisze, że jsorbek się rozpakowała :D czekam z niecierpliwością :)))))
 
aaaaaaaaaaaaa!!!!!

NASZA ASIA DZIŚ O GODZ 8;20 URODZIŁA PATRYCJĘ!!!

MALUTKA MA 4200 I 55CM!!
WCALE NIE TAKA MALUTKA :-D
DOSTAŁA 10PKT. I PORÓD TRWAŁ CAŁE 2 GODZINY! EKSPRESSSSS :-D


3402.gif

 
Ostatnia edycja:
witam,

na zamkniętym już gratulowałam, ale i tu to zrobię :))))))) gratulacje i super, że poród taki ekspresowy :) a Patrycja konkret kobieta :)))))))

a do nas młody znowu w nocy przydreptał, chyba mu się coś śniło. Mogę się założyć, że dzisiaj w nocy będzie powtórka echhh :/
 
mika umówiły się te dzieci czy co ;)no właśnie Bartkowi się nie zdarzało wcześniej :/ teraz coś tak przychodzi :/ a ja dzisiaj mam babski wieczór ;) robimy sobie wypad na piwko z kumpela z Klucz :) teraz jak ja mieszkam w S-cu a ona w K-cach łatwiej nam się tutaj spotkać :)
 
ale wam fajnie :tak: też myślałam o jakimś wyjściu z koleżankami na miasto. Musze ten pomysł wdrożyć w życie ;-)

mamoB a na wiosne nie wybrałabyś się do Katowic do figlarni? bo będe jechać z dzieciakami "na stare śmieci" ;-)
 
reklama
Do góry