reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

reklama
gałązka współczuje tych wymiotów ale tak jak dziewczyny pisza może powinnaś zapytac się lekarza co z tym zrobic bo przeciez ilez można. Jak leżałam w szpitalu to koleżanka mi mowiła że ona na wymioty piła coca-cole i jej to pomagałao taki sobie znalazła sposób.

koniczynka mówisz że dziecko to najlepszy sposob na odchudzanie. Cos w tym jest bo mi zostało 2 kilo do wagi sprzed ciąży do zrzucenia. Ale najbardziej widac to po tym że nie jest się takim opuchniętym szczególnie na twarzy:)

MamBartuli mówisz że nie rozczulałas się nad macierzyństwem... To chyba zależy od kobiety mnie od razu ogarnęła matczyna wielka miłość:)
 
ja to o dziwo mam ogromniasty brzuch jak na ten 27-28tydzień ale na buzi jak to teściowa mi komplemet walnęłą zeszczurzałam. Zawsze miałam okrąłą buzię jak księżyc w pełni (przed ciążą szczególnie) a teraz mam zapadnięte policzki. Wkleję Wam dowód mojego wielkiego mieszkanka dla mełej
IMG060.jpg
 
Fajny masz brzusio koniczynko:tak:
Ja też już mam widoczny więc mogę sobie tylko wyobrażać co będzie na twoim etapie...z Julią miałam ogromny brzuch
 
witam,

koniczynko
brzuszek super :)))) a ja akurat nie napuchłam w ogóle w ciąży. Mam jedną jedyną fotkę z czasów ciąży i aż muszę ja znaleźć i wkleić.

eldcia
w momencie kiedy coś nie grało i człowiek miał oczy na zapałki to czasem ciężko było wykrzesać optymizm ;) ale potem było ok, zwłaszcza, że młody przesypiał nocki od 2,5 miesiąca ;) nie karmiłam piersią :) bo nie wiem czy wiesz, ale Bartki to straszne rozrabiaki :cool2:
 
mamBartuli ja mam męża Bartka to wiem cos o tym ;-):-D:-D:-D

Koniczynka super brzusio :tak::tak::tak:

wiecie co weszłam dziś na wage i troche sie zdziwiłam bo juz mam 10 kg mniej do wagi sprzed ciąży zostało zrzucić 4 kg ale ja bym chciała wiecej bo szczuplakiem nie byłam :zawstydzona/y:
 
o kurde jsorbek czyli to prawda :p mój kolega Bartek, jak się dowiedział, jak ma na imię mój synek, powiedział "o nie, coś Ty narobiła..." :-D no cóż ;) a córeczka słodka pyzunia :) jak starsza siostra?? no i jak Ty się czujesz??
 
U mnie jeszcze p[oza tym co w ciąży pasowałoby z 10kg co mi przybyło przed ciążą. Dużo pracy nad sobą będzie mnie czekało:/
mamBartuli jest coś z tymi imionami i charakterkami :)

P.S. Ochodząc od tematu, jakbyście miały kogoś chętnego na chomiczka to mam 5 młodych dla których szukam domu :) Teraz wyglądają tak
maluszki2.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam i tutaj :)

koniczynko śliczne chomiczki, ale póki co młody za młody na zwierzątko, nawet chomika...
galazka jak się czujesz??

a w ogóle ja już teraz dobrze wiem, że diety i odchudzanie to nic nie warte, ważne jest jedynie zdrowe odżywianie i ruch i samo idzie, a można jeść co się chce :)
eldcia kiedyś witałyśmy się znad kubka kawy, a teraz nic ;)
mika
dzieciaczki już całkiem zdrowe?? a w ogóle już miałam Was kiedyś pytać, bo mnie to zastanowiło. Skąd pomysł wątku zamkniętego?? Czy któraś z Was miała jakieś problemy z "podczytywaczami"? Czy po prostu była taka możliwość i skorzystałyście z niej ??
 
Do góry