reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Okres bez skrzepów???

paula101095

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
31 Grudzień 2023
Postów
30
Sytuacja wygląda tak. 1 września miałam sluz plodny więc pomyslalam że ok za 2 tyg dostanę okres.
Chodzi o to ze to co opiszę czy jest ze sobą powiązane?
Od 1 września zle się czuję, biegunka z krwią, bóle straszne podbrzusza, Kopania w brzuchu jakby w jelitach, mdłości brak apetytu, zaparcia na zmianę z biegunkami, sluz w stolcu oraz sam sluz z odbytu , piekący ból w podbrzuszu itp.
11 września poszłam do lekarza rodzinnego, opisałam wszystko co mi dolega, zbadała mi brzuch dotknęła w prawym boku obok pępka zabolało strasznie mowi że chyba dwunastnica.
Dala mi skierowanie na gastroskopie i kolonoskopie. Oraz leki ipp , nospe max 3x
W tym czasie schudłam 5kg bez przyczyny.

15 września powinnam dostac okres. I dostałam ale ten okres inny niż zazwyczaj.
W sensie zawsze miałam gęstą krew ze skrzepami, a teraz to byla sama krew bardzo czerwona okres trwał 6 czy 7 dni.
W pierwsze 2 dni nie mogłam wytrzymac z bólu w sensie ogromne bóle podbrzusza promieniujące do pleców i nóg. Wtedy też z pochwy coś mi wypadło nie wiem jak to opisać to był jasnoróżowy śluz majacy kilka cm. To nie był skrzep.

I tu moje pytanie czy to jest okres ?
Czy okres zawsze musi mieć skrzepy?

Nie wiem czy to okres czy co.
Dodatkowo podczas tego okresu , z odbytu wypłynęła mi krew dość sporo czy tak powinno byc podczas okresu?

Dodam ze żyje w stresie od miesiąca, schudłam 5kg. Mało jem bo wszystko mi szkodzi, jedyne po czym się czuję ok to bułka wiec praktycznie jem 1 bułkę na dzień. Czasem talerz zupy.

Czy stres , zle odżywianie może wpłynąć na wyglad okresu?
Dodam że ten okres to pierwsze 2,3 dni musiałam wymieniać podpaske czasem co 10 min.
Najpierw ta krew była żywo czerwoną, potem wiśniowa a na końcowych dniach brązowa.



Do ginekologa będę dzwonić jutro.



proszę o porady czy któraś tak miała..
 
reklama
Watpie ja nigdy tak nie miałam i nie czytałam tu o takim przypadku.
Twoje objawy nadają się na szpital
Krew z kałem to nic dobrego .
Dziwne że nie wylała Cię na oddzial
 
Sytuacja wygląda tak. 1 września miałam sluz plodny więc pomyslalam że ok za 2 tyg dostanę okres.
Chodzi o to ze to co opiszę czy jest ze sobą powiązane?
Od 1 września zle się czuję, biegunka z krwią, bóle straszne podbrzusza, Kopania w brzuchu jakby w jelitach, mdłości brak apetytu, zaparcia na zmianę z biegunkami, sluz w stolcu oraz sam sluz z odbytu , piekący ból w podbrzuszu itp.
11 września poszłam do lekarza rodzinnego, opisałam wszystko co mi dolega, zbadała mi brzuch dotknęła w prawym boku obok pępka zabolało strasznie mowi że chyba dwunastnica.
Dala mi skierowanie na gastroskopie i kolonoskopie. Oraz leki ipp , nospe max 3x
W tym czasie schudłam 5kg bez przyczyny.

15 września powinnam dostac okres. I dostałam ale ten okres inny niż zazwyczaj.
W sensie zawsze miałam gęstą krew ze skrzepami, a teraz to byla sama krew bardzo czerwona okres trwał 6 czy 7 dni.
W pierwsze 2 dni nie mogłam wytrzymac z bólu w sensie ogromne bóle podbrzusza promieniujące do pleców i nóg. Wtedy też z pochwy coś mi wypadło nie wiem jak to opisać to był jasnoróżowy śluz majacy kilka cm. To nie był skrzep.

I tu moje pytanie czy to jest okres ?
Czy okres zawsze musi mieć skrzepy?

Nie wiem czy to okres czy co.
Dodatkowo podczas tego okresu , z odbytu wypłynęła mi krew dość sporo czy tak powinno byc podczas okresu?

Dodam ze żyje w stresie od miesiąca, schudłam 5kg. Mało jem bo wszystko mi szkodzi, jedyne po czym się czuję ok to bułka wiec praktycznie jem 1 bułkę na dzień. Czasem talerz zupy.

Czy stres , zle odżywianie może wpłynąć na wyglad okresu?
Dodam że ten okres to pierwsze 2,3 dni musiałam wymieniać podpaske czasem co 10 min.
Najpierw ta krew była żywo czerwoną, potem wiśniowa a na końcowych dniach brązowa.



Do ginekologa będę dzwonić jutro.



proszę o porady czy któraś tak miała..

A dlaczego Twój post jest pełny linków do innego forum?
 
Oprocz ginekologa to idz do gastroenterologa i to na pilnie. Obok pepka nie ma dwunastnicy. Takie objaey to moze byc w najgorszym przypadku rak jelita, w najlepszym jakies zmiany zapalne w jelicie, ktore trzeba leczyc. Juz widzialam takie przypadki w swojej pracy. Skierowanie na gastro i kolo powinno byc w trybie PILNYM!

Edit ja bym jechala do szpitala. Dostalas ipp, a to na zoladek. Swieza krew to raczej z jelit.
 
Oprocz ginekologa to idz do gastroenterologa i to na pilnie. Obok pepka nie ma dwunastnicy. Takie objaey to moze byc w najgorszym przypadku rak jelita, w najlepszym jakies zmiany zapalne w jelicie, ktore trzeba leczyc. Juz widzialam takie przypadki w swojej pracy. Skierowanie na gastro i kolo powinno byc w trybie PILNYM!

Edit ja bym jechala do szpitala. Dostalas ipp, a to na zoladek. Swieza krew to raczej z jelit.
Nie dostalam skierowania w trybie pilnym . W skierowaniu mam tylko wpisane niestrawność i inne choroby jelit
 
reklama
Do góry