reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

My dziś po grillu ;-) fajnie było mimo ze krótko. Niestety jutro na 7 do pracy wiec zaraz trzeba iść spać.
Straszylo deszczem ale ma szczęście nie padało.
 
reklama
Dareczka nowy płac zabaw powstaje na ul. Noskowskiego koło rodziców M. Podobno największy w mieście ma być :) wiec będzie nowe miejsce spotkań!!!
 
Witam w upalny poniedziałek.My weekend nad Czochą troszke sie spiekliśmy ale było wesoło mokro i miło.Dzić od 6 w pracy juz troche mniej wesoło ale byle do urlopu.
 
Witam serdecznie, przed nami kolejny cieplutki dzień.. Dzis zaplanowałam sobie wizytke u fryzjera. Jak ja nie lubie tego.... zawsze boję sie jak mam ściąć włosy. Mam upatrzona fryzurkę ale co z tego wyjdzie. Bede sie pewnikiem nakręcac caly dzień. A efekt hmmm zobaczymy. Ide zrobic kawusie co by dzien rozpocząć. Miłego.
 
Dzień dobry a ja właśnie kawusię popijam bo noc trochę kiepska, najpierw problemy z zaśnięciem później co chwilę sikająca Dobrunia i jej przebieranie :(

Heksa ja tam lubię do fryzjera ale z moimi lichymi włosami to kiepsko coś niestety zrobić ale lubię fryzjerki które są zdecydowane i potrafią doradzić co kto chce. A Ty jaką fryzurkę sobie wybrałaś? No i zazdroszczę weekendu nad Czochą :) ja narazie muszę czekać na urlop A.
 
Ja mam teraz takie pocieniowane od brody do połowy pleców w dwóch odcieniach brążu i czerwieni a bede ścinala krócej chciała bym przycieniowac tak od wysokości oka do brody a długośc max do ramion, ale tez zostawiam troche fryzjerce, ja mam troche kilogramów na sobie wiec i twarz jak pełnia księzyca, chciała bym ją troszke fryzura wyciągnąc:laugh2::-p
No było pieknie ja urlopik jeden mam juz za soba teraz czekam bo 9-go jedziemy znowu ale nie mozemy sie juz doczekać.
A Ty gdzie się wybierasz?
 
Heksa, no nam niestety jakiś wypad nie jest pisany :( Pewnie na kilka dnia pojedziemy do babci A. do Świeradowa i będzie to nasza baza wypadowa w góry - bo my z tych co lubimy chodzić :)
A dziś pojechaliśmy sobie do Karpacza na zaporę, mała się cieszyła pomoczyła nogi znalazła sobie jakieś starsze koleżanki (bo ona najbardziej gustuje w 6-8 latkach) i była szczęśliwa
 
reklama
Dareczka no to fajnie na razie ma starsze koleżanki a niebawem koleżanki na kolegów zamieni :-) ;-)Zazdroszcze tego chodzenia mój K niestety taki tylko do odpoczywania-leżenia w domu, nie moge go nawet na Chojnik a co dopiero na Śniezkę namówic.
 
Do góry