reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

okolice Jeleniej Góry..

Ja tez w czasie samego porodu mówiłam, że już nie dam rady, no ale udało się :) dobrze, że A. był ze mną :)

To czekamy na nowego forumowicza :)

Inka a będziesz przy porodzie?
 
reklama
Matka Polka..dobre...
Suwaczek mi nie wchodzi, za dużo tej hołoty :)
Jestem, jestem...ale ostatnio coś mi tak...nawet nie wiem jak :) hehe
Dziś jadę do Wrocka się odchamić :)
 
reklama
Witam serdecznie daaaawno mnie tu nie było bo chyba ostatnio w okolicach 10strony hehehe. Pamiętam jak ciężko było rozkręcic ten wątek a teraz hoho nie jestem wstanie wszystkiego przeczytac.Mam nadzieje, że uda mi sie jakoś powoli do Was wkręcić.Jestem z jeleniej konkretnie Osiedle Orle. Moje maluch są niesworne ale slodkie, jedno juz do szkoły się szykuje, wybrałyśmy szkołe nr 6 a syn chodzi do przedszkola do "O" dlatego ze i ja tam pracuje to mamy wesoło. Obecnie zmagamy się z nuda wakacyjna, bo troszke nie mamy co robić.Pozdrawiam wszystkich.
 
Do góry