reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

okolice Jeleniej Góry..

To moze uda sie następny wypad po południu zrobić po spaniu dzieciaczków. Ja to jestem w ogóle ciekawa czy mojej sie tam bedzie podobac nie byla jeszcze na takiej sali
 
reklama
Dareczka Fabiankowi bardzo sie podobało od pierwszego razu aż do teraz:tak: I Oliwii też sie podoba:tak:
 
Lilly z tego co sie orientuje to pracuje tam tez dr D. Dąbruś - wiec moze o niego chodzi.... Powodzenia!

Aga Ty to potrafisz smaka zrobic -> uwielbiam isaure!!! ale i tak najlepiej robi ja moja Mama ;-)
 
Bo Wasze córcie to odważne a moja przy Waszych to jeszcze jak taka dzidzia :)

Ale mojej "dzidzi" spodobały się piosenki dla dzieci i wczoraj cały dzien chciała tańczyć woogie boogi i miałam jej pokazywac do piosenki kapie woda ;)
 
No to zobaczymy jak się będą bawić.

Moja wyspana mam nadzieję, że humorek będzie mieć dobry bo rano coś nie za bardzo było :( Obiadek zjedzony - dzis testowałam kluseczki z serka homogenizowanego i się tym zajadała- cąłe szczęście bo nic oprócz tego nie przygotowałam.
 
reklama
Do góry