reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

A hej dziewczyny:)
My z Misia sie tez jak najbardziej piszemy:)))
Ale faktycznie nie ma to jak Wojanow i trawka kocyki hehe.............Tyle ze juz inaczej bedzie bo bez Moni:((((( a tak sobie piechotka szlysmy.....
 
reklama
Ja byłam już na wszystkich salach poza stonogą-nie mam pojęcia co to takiego;-)
Dla takich maluchów jak moja Oliwia najlepiej jest w hip-hopie lub nad empikiem.
Dla takich jak Fabiano najlepiej pasuje mi sala w tesco,bo tam naprawdę ma gdzie biegać i zawsze najbardziej się wyszaleje.W bajkolandii nad empikiem Fabian nie ma co robić i siedzi przy stoliku z zabawkami:sorry2:
 
My nigdzie nie bylismy i pewnie nie będziemy.
Wyobrażacie sobie, co by bylo, gdyby Franc zgubił gdzies w kulkach któryś z aparatów słuchowych??? Cena 5.100 za sztukę...Jezu, chyba bym zawału dostała:)
 
Witajcie Dziewczyny.
Mieszkam w okolicach Jeleniej Góry :-). Jestem w drugiej ciąży. Do porodu jeszcze daleko. Pierwsze dziecko urodziłam w szpitalu Bukowiec w Kowarach. Położne były miłe i troskliwe (z pewnymi wyjątkami). Co do lekarzy... Poznałam większość podczas wizyt, bo 5 dni leżałam w szpitalu. Ordynator Kałdonek - pamiętam jego obojętną minę i piękny zapach perfum, który na długo pozostawał na sali, gin. M. Winkler-Lach - mało rozmowna, ale dość przyjemna, gin. D. Golej - filozof, bardzo pewny siebie, gin. J.Szczerbiński - starszy pan o specyficznym poczuciu humoru, gin. W. Drzewińska -sympatyczna kobieta. Jeden z ginekologów zrobił na mnie największe wrażenie i...nie wiem kto to jest :-) Jako jedyny w ciągu 5 dni zmienił mi opatrunek, uśmiechnął się do mnie, był bardzo troskliwy. Może mi pomożecie? To raczej młody mężczyzna, bez wąsów, włosy chyba- ciemny blond. Ktoś mówił, że to chyba gin. Ludwik Dubrowski. Niedługo zapewne przekonam się, bo trafię na porodówkę. Kiedy kobieta jest obolała, traci dużo krwi i jest osłabiona - dobre słowo od gina, uśmiech na twarzy lekarza potrafią zdziałąć cuda!
 
Hej Lilly:)
Mieszkach gdzies w okolicach Bukowca?
W kwestii tego szpitala Ci nie pomogę, bo nie znam tam lekarzy, nigdy nie byłam.

Francio po kolejnej kontroli, antybol bz, we wtorek mamy sie pokazac kolejny raz. Wyglada na to, że znowu kuracja 10dniowa będzie.
Miłego dnia:)
 
Hej Lilly ja też rodziłam w Bukowców ale niestety nie kojarzę co to za lekarz (zresztąszczerze mówiąc mimo że 6 dni tam spędziłam to żadnego nie kojarzę po nazwisku :( ) tak więc w tej kwestii nie pomogę
 
reklama
Czy wy wiecie jak mi się nic nie chce...:)
Ciasto w piekarniku, pan mąż pichci obiad a ja powinnam papierologię obrabiać i troche Allegro powystawiać.
Ale żeby mi się chciało jak mi sie nie chce...:tak:
 
Do góry