reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

nie,nie o zadnym obciaganiu.Tylko po prostu lubie Twoje wypowiedzi.
A tak po za tym po tyg postu i jeszcze z mysla ze jeszcze jakies poltora to rozne rzeczy mogly nasunąć sie na myśl;):-)
 
reklama
Dareczka mam nadzieję, że jeszcze w tym roku przytulę swojego syneczka :-)
mam nadzieję, że uparty nie będzie i wyjdzie o czasie!

większość z Was ma dziewuszki więc mój Aleksy będzie miał w kim wybierać :-D;-) jakaś pannica może go zechce, choć trochę gówniarz będzie :-D
 
ja cala ciaze chodzilam do dr Dąbrusia (tylko na nfz ;-)) i bylam bardzo zadowolona bo wreszcie znalazlam lekarza ktory wiedzial jak sie mna zaopiekowac mimo moich problemow! wiec zdecydowanie polecam!
 
Hejka laski z Nebraski :-)

Witam dziewczyny, jakiego lekarza ginekologa z Jeleniej polecacie kobiecie w ciąży?

Osobiście Kałdonek, nigdy mnie nie zawiódł super przy porodzie, zależy gdzie chcesz rodzić. Zresztą każda kobitka poleca według siebie, nie każdemu każdy pasuje. Ile kobie tyle opinii. Aleeeeeeeeeeee marzy mi sie Bielasik, kurde te oczy jego niech patrzą ;) :szok:

MONIA Z Tą abstynencją tak jest ... jak ja pod koniec ciąży nie mogłam to mój Pan sapał i mruczał w nocy:laugh2::laugh2::laugh2:
AGA Super muszę fachowca poszukać, co prawda mam sąsiada urologa na ulicy Szylko znasz?

My mamy kolejne dwa zęby, osiem już ;) Moja wiewiórka gryzie co się da najlepiej mu pasują moje cycki :cool:

INKA
mój kawaler też piszę się na listę do wyboru panienek ;)
 
reklama
ja slyszalam od kumpeli, ze Dąbruś jest super. I dziewczyny stąd potwierdzają;) Ja chodziłam do Drozdowskiej-nie polecam... A teraz chodze do Czerniawskiego i uwazam ze dba o pacjentki;)
Kasia my sie mozemy usmiechnac do Miłoszka:D
 
Do góry