reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

okolice Jeleniej Góry..

Drozdowskiej tez nie polecam -> wrrrrr!
Jak chodzilam do Dąbrusia to on nie pracowal w zadnym szpitalu a rodzilam w JG i bylo super z opieka :-) teraz wiem ze pracuje w Kowarach ale tam nie chcialabym rodzic bo mam zle wspomnienia....
 
reklama
Bukowiec wg mnie jest ok, o Jeleniej słyszałam różne opinie, z reguły niezbyt pochlebne, zreszta zalezy na kogo się trafi i jaki jest poród
 
a ja mam jutro właśnie wizytę na 16 i mam nadzieję usłyszeć, że synek urodzi się jednak przed świętami :-)
dodam, że dziś poszło w ruch mycie okien i pastowanie podłogi na kolanach :-D więc może coś z tego będzie :-D:happy::-p

miłego wieczoru
 
Dobry wieczor:)
Paula widze ze starasz sie zeby przed swietami przywitac swojego synka:)
Co do lekarza to ja chodzilam do dr. Drozdowskiej i bylo wszystko ok nie mialam zadnego problemu ale tez nie polecam po przejsciach siostry tak Moniczko:)
No wlansie mamy tu 2 kawalerow i tyle dziewczynek a nie przepraszam Leos i Franiu jeszcze sa wiec damy rade ich jakos dopasowac tylko musimy sie wszystkie spotkac:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry