reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

dzień dobry

u nas cala noc burza i deszcz... w pokoju wieczorem mialysmy 27st. i doslownie spac sie nie dalo... spalam z Mala przy otwartym oknie a ona rozgolasiona i ciagle sie wiercila bo jej goraco bylo!
myslalam ze dzisiaj bedzie troche lepsze powietrze a tu dalej 26st i duchota okropna :wściekła/y:

Dareczka masz racje i lepiej isc do pediatry i sie skonsultowac.... ale wazne ze ma apetyt i je!
moja ostatnio tez chyba nic nie przytyla a wrecz mam wrazenie ze schudla ale tez chyba do gory pare centymetrow jej poszlo ;-)
haha mowisz firanki i obrus? -> u mnie nie ma obrusu i firanek tez a za to duze lyse okna :-D

Izu ja nie mieszalam mleka 1 z 2 tylko od razu dalam 2 i niebylo zadnych problemow! ja bym dala juz 2 ale to tylko moje zdanie ;-)

Pałeczka no niestety nie a z czym masz problem?
 
reklama
Pałka sie martwi co moze wziac Malej do jedzenia do samolotu, i juz tyle nawymyslala, ze Mala na pewno nie przeje tyle... hehe:-D ale obawy w pelni sluszne, ja juz jej mowilam co i jak, ale jednak wciaz sie martwi;-)
 
ja z tego co sie orientuje to nie mozna brac plynow z masiami tez roznie bywa (kuzynka jak leciala z synkiem musiala sie mascia posmarowac na dowod ze niczego nie przewozi ze to dla dziecka tak samo bylo z czyms do picia) najlepiej zadzwonic i sie zapytac bo kazda linia ma swoje wymgania to samo jest z panstawmi do jednego mozesz cos zabrac do innego nie
 
zuza a kiedy wy zawitacie znowu?
Dzisiaj wpadłam na pomysł, że zamiast kupować duży bebilon 1 mogę kupić mały i duży beblion 2 :D I wtedy jakoś to pogodzę. Kurczę nadal nie dałam tego glutenu. Muszę sobie zapisać żeby kupić zwykłą kasze manne, bo w sumie w domu mam ale ona jest przeterminowana :D Co prawda mi nic po niej nie jest ale wole nie eksperymentować na Nataszce hehe
 
Zalezy na kogo trafisz , ja lecialam z wroclawia z mala to musialam wode na mleczko sprobowac a tak to nawet proszku ( mleka ) nie ruszali wiec nie bylo tak zle , Najwazniejsze wez malej duzo picia zeby przy starcie i ladowaniu duzo pila bo jej uszka pozatyka. A gdzie lecicie i dluga podroz przed wami ??? Ja z mala lecialam jak miala 3 miesiace ale naszczescie tylko 2godz wiec przesla calosc bo malutka byla miala 3 miesiace teraz to nie wiem jak bedzie , wlasnie szukam jakis wakacji i na poczatek szukam lotow nie dluzej niz 3, 5 godz bo chyba oszaleje :p hehehe
 
Dziewczyny pamiętajcie ze jak w sobotę pogoda to u mnie, oki?
Tak mi żal tego wczorajszego spaceru!!!!!!!!!!!!!!
A jak zobaczyłam zdjęcia dzieciaczków na kocyku to normalnie... Franiu tak uwielbia dzieci, a jeszcze takie dziewczyny cud-maliny..:-)
 
Rany, zapomniałam o najwazniejszym!!!!!!!!
Juz napisała w wątku Frania, ale powtórzę tu:
Dziś pierwszy raz widziałam idącego Frania!!!!!!!!!!!!
Juz na koniec rehabilitacji pani rehab przeszła z Franiem ze 3 metry, tzn ona trzymała go za miednicę, dociskała ją odpowiednio, żeby pomóc przenosić ciężar nóg a mały..prawa-lewa-prawa-lewa!!!!!!!
biggrin.gif
A jaki szczęśliwy był!!!! Śmiał się w głos!!!!!
 
hehehe boski Franiu :) A widzisz!!! A mówiłam, że nawet się nie będziesz spodziewała kiedy on pójdzie :D Zrobił mamie niespodziankę. Ogromnie się cieszę!
 
Aga gratulacje dla Frania:) to juz krok do przodu.
Diana Paula leci do Anglii;) juz mniej wiecej wie co wezmie;-)
Kurde a mi zal tej soboty, i zalezy o ktorej, bo moze bym podjechala a pozniej tesciowa zabrala ze szpitala... no zalezy od was dziewczyny. A chyba najbardziej mi zal tego ze nie poznam Frania;-)
 
reklama
Aga wszystkie sie ogromnie cieszymy;)!!! I jesteśmy dumne

ZA FRANKIEM TO NIEDŁUGO BEDZIESZ BIEGAĆ;) a mój wiktor bedzie miał kompana do rozrabiania, bo na forum to w wiekszości dziewczynki;)

Mnie tu ostatnio mało, i nawet nie nadążam czytać na bieżąco.
Jak jest ładna pogoda to ciągle się gdzieś szwędamy a do domu wracamy na spanie. Jeśli siadam do komp to na chwilkę. Wymysliłam nowy biznes a w zasadzie hobby które moze przynieść jakiś dochód, narazie jestem na etapie szukania odpowiedniego programu z KL na założenie firmy (dofinansowanie). Z robotą lipa i jeszcze z tego aniluxu pozwalniali ludzi...Narazie w większości jest ale wakacyjna a takiej nie szukam
za tydzień jedziemy i cieszę się bo potrzebuje trochę czegoś innego...oderwania się od myślenia i nic nierobienia;)

kIEDY sie spotykacie?
 
Do góry