reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

ja siedzę i nie wiem co tu robić. spać mi się za bardzo nie chce. mój stary wyszedł... bo po co siedzieć z nami... przecież tak często nas widzi... szkoda gadać... w dupie oczy miałam i tyle na ten temat.
Coś mnie żołądek rozbolał cholerka :( albo coś innego co jest po lewej stronie.
Aha.. na stronie fotojokera jest promocja zdjęć w formacie 10 jakby ktoś chciał wydrukować.
A dzisiaj przyszła do nas fotoksiążka i powiem wam że jest rewelacyjna!!! Chyba będę robić takie książki jako takie archiwa rodzinne na koniec roku.
 
reklama
kurcze Izu, u nas tak zle nie jest, zazwyczaj chodzi o pierdoły, a samotne wyjscia to nie dla Nas... chyba ze stary ma mecz lub trening. Nie wiem dokladnie jak u was tam jest, ale sciskam Cie mocno, i nie denerwuj sie Kochana, zrob to dla Nataszki, Ona nie chce miec zdenerwowanej Mamy;)
 
Izu - trzymaj się Kochana, przepraszam, że tak lakonicznie ale zasypiam. Nie martw się, nie warto - czasem mój rozum nie ogarnia tego zjawiska facetami zwanego...
 
ja sie wczoraj bo naszej kłótni zaczełam zastanawiać kto wogole stworzyl faceta i po co. Bez urazy dla nikogo, ogolnie nie moge narzekac na R. ale czasem, jak za pewne kazdy chlop doprowadzi mnie do szalu....
 
ja jestem po prostu za dobra. kończę z tą dobrocią.
tyle że on się po prostu przytuli i ja wymiękam...
 
a tu mój smigolek :)
smigol.jpg
 
no wiesz, każda z nas wymięka jak facet podchody zacznie:)

a tak po prostu to rzeczywiście tak jest że my z całkiem różnych planet jesteśmy, czasem wręcz mam wrażenie że mimo iż używamy takiego samego języka to i tak w zupełnie różnych dialektach... trudne jest życie z facetem, czasem odnoszę wrażenie że to niekończący sie koszmar. no ale są i lepsze dni...
 
reklama
Ja nie wymiękam bo za stara jestem..chyba staz mamy za długi..
Izu, kazda z nas ma pewnie takie chwile, ze nie rozumie.. życie.
Ja w chwilach kryzysowych to sie już zastanawiam czy to dobrze, że hetero jestem..Może z babką szybciej bym sie dogadała?..;-)
 
Do góry