reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

reklama
my tam nie byłyśmy, jakos weny nie mialam nosic sie z tym wozkiem, a jak w poludnie wyszlam do sklepu to mialam dosc, tak zimnoo... brrrrr u nas biało;/ ale od niedzieli ma sie ocieplac. Dziewczyny ja bym sie wybrała w przyszlym tyg do Jeleniej, gdyby ktos był chetny na spacer dajcie znaka:):):)
 
fajnie Daria;)
może jeszcze inne dziewczyny dołączą:) oby...
ja wiem, ze na pewno będę w środę bo musze wyniki odebrać. Chyba że wcześniej mnie nuda przyciśnie;);)
 
Dareczka, Izu - dzięki za rady, przynajmniej wiem na co zwrócić uwagę:) Wybiorę się w tygodniu do hurtowni zabawek to może mi coś w oko wpadnie:)
Dziewczyny w końcu mamy jeszcze zimę;) więc cierpliwie poczekajmy do poniedziałku na "wybuch" wiosny:) ale fakt, że ten śnieg dzisiaj to już przesda:/
Dobrej nocki i miłego weekendu dla Was!
 
Ja tez wstepnie moge sie pisac na spacerek choc nie obiecuje bo od wczoraj z mala walcze bo jest przeziebiona dosc mocno , bylysmy u lekarza i dostala syropek przeciwzapalny bo ma gardelko czerwone i straszny katarek :( Takze jesli jej sie poprawi moge sie dolaczyc !
Moniczko zobaczymy na poczatku tyg ;)
 
Dianka 3mam kciuki za Emilke, by szybko do zdrówka wróciła. Wirtualne uściski od Nas:):):)
a tu dziś ciszaaaaaaa. ja posprzatałam chatkę i zaraz na Male zakupy, pozniej jeszcze do Babci do Kowar zaprosić na Lenki urodzinki;)
 
aż się nie chce zaglądać taka cisza :(

a ja jestem zła jak osa... kurcze jeszcze kiedyś to bym ryczała a teraz to nawet nie mam siły na to wszystko co się dzieje. :( :( :(

Diana, buziaki dla Emi, niech szybko się kuruje.
 
Ja zmęczona to nawet nie chce się pisać. U nas po ciężkiej nocy mała co chwilę się budziła - skończyło się na tym, że spała ze mną- ciężki dzień bo maruda straszna coś spać nie może mało je - mam nadzieję, że to nie objawy jakiejś choroby. Teraz już śpi ale też zdążyła się obudzić więc zapowiada się powtórka z rozrywki :(
 
reklama
o kurde, widze u kazdego cos... Izu ja tez bylam zla wczoraj ale na swojego "starego" ;) cos ostatnio tak dziwnie wszystko sie uklada, ale wiem czym to spowodowane....
Dareczka wspolczuje, moja tez jakas dziwna, wiecej marudzi, mysle ze zeby nastepne, najlepsze jest to ze wlasnie wyszla ostatnia z dwojek, a od 3tyg ma straaaaaaaaaasznie nabrzmiale dolne czworki;/;/;/ mysle ze jej dokuczaja;/ dzis jak wrocilismy od babci szal miala, tatus jadl ciasto, jak ona zaraz miala jesc kaszke i dal troszke Niuni, a za chwile kaszki zjadla 4 lyzeczki i jak zobaczyla jogurta bo Stary wczesniej wyciagnal juz po kaszce, i szal, jak nigdy.... Moze u was Daria poczatek zebow? Mojej siostry córa non stop kwiczy, hehe;) a Lena w ncy dzis wyjatkowo obudzila sie wczesnie pierwszy raz bo po 2, a drugi przed 3!!!! Tego to my juz nie pamietamy, ale coz.... i Pobudka o 7. A zasnela ok.22
A i moze pelnia jakos wplywa na dzieciaczki, kiedys czytalam ze moze tak byc... a Akurat mamy pelnie i dzisiejszej noca najwieksza...
 
Do góry