reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

Postaram sie w czwartek ;) podobno ma byc deszczowa wiec nie bedzie szkoda spacerkow ;) bede pisac do ciebie smska . Dzis musze wyjsc na zakupki i malej buciki jakies na wiosne kupic , bo juz 2 pary kupilam ale na lato a na teraz nie mamy nic .
 
reklama
Ola, tośmy się cholerka nie zgrały. Ja zostawiłam kompa włączonego na noc, bo już nie miałam siły siedzieć.
P. przyjechał z pracy o 1 w nocy i dzisiaj znowu jedzie o 14.
Ja miałam zaoszczędzić na foto-książce a tyle zdjęć wkleiłam że jeszcze musiałam dopłacać 60 zł :( W morde jeża no... zawsze się tak urządzę :)
U nas remonty sąsiadów trwają od wakacji... jakaś porażka, i to nie w dzień tylko zaczyna się wiercenie tak od 16... spotkałam sąsiadkę wczoraj i on mówi że chodzi i ich ucisza... hehe to teraz ja już chyba będę bardziej odważniejsza i też jak zaczną wiercić o 20 to się tam przejdę...
Chyba mogę już oficjalnie powiedzieć że Nata przesypia całą noc :) Bo czwarta noc z rzędu to nie przypadek :) jeeeej :) śpi od 22 do 6 :)

Diana :) to teraz się zacznie :)
 
Ostatnia edycja:
Witam!

Byłam dziś na badaniach w kcm (mocz, morfologia,hbs). Kolejka straszliwie długa, no, ale stoję sobie i czekam. Po chwili weszła dziewczyna w ciąży (też z pokaźnym brzuszkiem) i spytała się czy może wejść bez kolejki. Faceci nic się nie odezwali, a baby wstrętne o mało jej nie zjadły, jakby poprosiła Bóg wie o co. Maskara jakaś. Spędziłam tam ponad godzinę i to jeszcze na głodniaka, ledwo wytrzymałam.

Idę znów coś zjeść :-)
 
He he fajnie, że nie tylko ja się zmagam z remontami sąsiadów :)
Izu to Nataszka to złote dziecko, że tak pięknie śpi, ja muszę powstawać jeszcze do małej, czasem nawet co godzinę się budzi ale najczęściej to karmienie ok 24 później 3-4 i o 6-7 jest już z nami w łóżku - chyba że się jeszcze sama chce w łóżeczku pobawić. Ale ja i tak się cieszę, że śpi w łóżeczku. Już prawie miesiąc!
Ania tak niestety jest ja też jak chodziłam na badania to mogłam sobie stać i stać mimo pokaźnego brzuszka. A najgorsze są właśnie kobitki. Kiedyś juz jak mała była poszłam z nią na usg brzuszka to lekarz nas wziął bez kolejki. A kobitki normalnie jakby mogły zabijać spojrzeniem to już by mnie nie było :)
Diana to czekam jak co na sms :) Buciki kupione?
 
ello
moje dziecko wreszcie poszlo spac wiec mam chwilke :-)

Franiowa
Lece spać, bo zbój niestety budzi sie przed 6. Masssakrrra po prostu
a myslalam ze u nas masakra bo budzi sie o 7 ;-)
Super pomysł z ta kolonia i fajnie ze udalo sie tak taniej :-) Natka napewno bedzie zadowolona!

Izu aaa zazdroszcze ze masz juz to zrobione bo ja zbieram sie juz od dawna do zrobienia albumu i nie moge sie zebrac ;-)

Dareczka tak to jest z sasiadami --> zawsze ktorys akurat robi remont lub impreze ;-) ale pewnie pracuja i dlatego w takich godzinach wierca i kreca...
Śliczny suwaczek :-)

Diana to skad Ty jestes? Moja tez kombinuje strasznie jak jej sie cos sni... a smoka jej zabieram tzn. zasypia ze smokiem a pozniej jej zabieram go i zazwyczaj sama juz go wyplula hihi
Super! Tylko patrzec jak Malutka zacznie biegac :-)

Izu bardzo ładnie Nataszka śpi :-)
a faktycznie u Was to tam wszyscy jeszcze urzadzaja sie i remontuja! jak szłam ostatnio do Oli to słyszałam jak wierca a troche juz pozno bylo...

Ania bo tak to zazwyczaj jest niestety ze predzej facet ustapi niz kobieta!!! wrrr... :wściekła/y: ja tylko zawsze sie dziwie ze obsluga nic sie nie odzywa i nei prosi ciezarnych poza kolejka....
 
Justynka Moja tez tylko zasypia z dydusiem , w dzien jej go nie daje zostaje w lozeczku tylko snu. A w nocy tez sama wyciaga i gdzies go wsadzi pod poduche , jak sie przebudzi to znalesc nie moze :p
Daria Kupilam fioletowe polbuty w ccc ;) takze jestem nawet zadowolona / a jak Malej uczulenie , znika powoli ?
Izu To tak jak moja od 2 miesiaca sama przesypia ;) 3mam kciuki zeby juz tak zostalo
Ania ehhh te kobiety juz zapomnialy jak w ciazy byly ..... tez mnie to irytowalo strasznie jak np w Tesco ( przy kasie pierwszenstwa) bez kolejki polacilam to wszyscy wsciekli :/
 
zastanawiam się właśnie czy iść na dwór czy nie iść... niby wieje, ale termoemtr pokazuje 10 stopni, więc jako tako. Mała śpi więc nie wiem czy ją budzić czy nie... hmm
 
Izu ja przed chwilą wróciłam ze spaceru i chłodno jest. Patrząc na termometr myślałam, że cieplej więc małej aż tak grubo nie ubrałam no i się przeliczyłam po pół godziny wróciłam :(
 
reklama
A mnie się popsuła pralka, coś ucieka woda dołem. :wściekła/y:A miałam w planach na przyszły tydzień wyprać w końcu ciuszki. Chyba odwiedzę teściową. :-)
 
Do góry