reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

hej:)
ania witaj:) fajnie ze nas coraz wiecej:) a skąd jestes? moze i w Jeleniej nie jest najlepiej, ale ja sobie tlumaczylam, ze to kilka dni, i po porodzie to juz myslisz tylko o dzidzi, nic Cie nie obchodzi, urodzic trzeba i tyle;) sa tez polozne ktore bardzo pomoga, a i takie ktore wcale, ale nie jest najgorzej;)
m wczoraj zalal kompa i nie moglam nic pisac, bo wychodzily dziwne rzeczy,heh:)
Ja wlasnie obiad gotuje, od 3 dni mam 3 chlopow na obiedzie;/ lacznie z moim. A leeeeniaaaaaaaaaaaa mam jak stad nad morze;/ masakra jakas. Mala wlasnie zasnela, a ja ide przygotowac racuszki, bo zupka prawie gotowa:)
 
reklama
Mnsmile ale masz dziś pyszny obiadek racuszki - pycha. A moja właśnie wstała spała 1,5 godz szyk bo normalnie to po pół. I zaraz sie na spacerek zbieramy.
 
mnsmile - to jak już robisz dla tylu osób to może ja też wpadnę? ;-)

Ania - witaj :-) Super, że jest nas coraz więcej? A skąd dokładnie jesteś i do kogo chodzisz do lekarza?

A moja koleżanka dziś w Kowarach urodziła piękną Karinkę. Takie Maleństwo jak mój Leoś - 2800 i 51cm. :-)
 
Ania witaj :)
Ja rodziłam niedawno w JG...i to prawda jest, że wszystko zależy na jakie położne trafisz :) są ludzie i ludzie :) Ale to tylko 3 dni i można dać radę. Chociaż ja to tydzień siedziałam i po tygodniu już miałam dość :)
A my nie byliśmy wczoraj na spacerku i dzisiaj też nie idziemy. Mam za dużo roboty. Już zrobiłam dwa placki. Dzisiaj rano usneło mi się i spałyśmy z Natą do 11. Przed chwilą skończyłam przekładać torta. Na wieczór zrobię masę plastyczną i położę na niego... mam nadzieję, że mi wyjdzie. Do tego kupiłam szprycę i będę ozdabiać lukrem :)
Jak będzie fajnie wyglądać to zrobię zdjęcie.
Jak zwykle zrobiłam jeszcze Kilimandżaro, tylko jeszcze muszę przełożyć.
P. pojechał po koszulę i sweter... dupa... znowu nie kupię płytek do łazienki :( Kasa rozpływa się dosłownie :( a jeszcze ksiądz... ehhh Jutro wielki dzień dla Nataszki :)
 
Witaj Aniu , milo ze do nas zajrzalas i mam nadzieje ze zostaniesz z nami ;)
Ja rodzilam w jeleniej kilka miesiecy temu i nie bylo az tak zle jak strasza , wszytsko zalezy na jaka zmiane trafisz , ja akurat mialam prywatna polozna wiec idealne rozwiazanie ;) po tez nie bylo najgorzej jedna czy dwie polozne byly nieznosne ale to tylko 3dni wiec da sie wwytrzymac ;) Chodzisz do szkolki rodzenia w jeleniej ? Warto choc kilka razy .
Jak przebieg ciazy ? wszytsko ok ?
Ale mamy dzis okropna pogode , zimno i wieje do tego :/
 
Izu sama robisz torcik na chrzest? Wrzuc koniecznie zdjecie. Ja tylko raz robilam z masy plastycznej i to super sprawa teraz tez na dniach zamierzam sie pobawic w dekorowanie :)
Diana my tez krótko na spacerku byłysmy mala przed spacerem spala 1,5 godz! i na spacerze oczywiscie tez zasnela :) teraz wariuje na macie :)
 
Cześć dziewczyny, coś nam się chyba wiosna przestraszyła... Ja wczoraj urządziłam sobie prawie 4 godzinny spacer i dzisiaj nie miałam już siły się ruszyć z domu:) Mam nadzieję że na weekend słoneczko się pojawi bo ruch najlepiej działa na mój bolący kręgosłup:/
Witaj Aniu! To przetrzesz mi szlaki jesli chodzi o poród w Jeleniej:) Jak tak rozmawiam ze znajomymi to na chwilę obecną bardzo zmieniła się ponoć sytuacja w naszym szpitalu i te złe opinie ciągną się jeszcze sprzed kilku lat. No ale racja, że i teraz na pewno można trafić na różne osoby:/ Najważniejsze to szczęśliwie urodzić, w końcu po porodzie długo już się w szpitalu nie siedzi (bo rzecz jasna nie bierzemy pod uwagę żadnych niespodzianek).
 
reklama
Dziewczyny poradźcie mi co kupić dla dziecka do wózka do gondoli. W sensie kupić materacyk i do tego pościel? Czy jakiś śpiwór? Czy wystarczy materacyk i kocyk? Pytam przede wszystkim na okres letni, bo dziecko w maju sie urodzi. Co jest najbardziej praktyczne? Bo na zimę to pewnie śpiworek.
 
Do góry