reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

okolice Jeleniej Góry..

Dzień dobry Wszystkim!
No i gdzie to piękne słoneczko, które nam wczoraj przez cały dzień towarzyszyło?

FraniowaMamo
gramatyka opisowa powiadasz, fajny przedmiot. Studiowałam na KK polonistykę.
Al.Szyszkowska gratulacje tak dobrego startu i powodzenia na kolejne miesiące!
 
reklama
Aaaa. Dareczka, super:)


Olu, ciesze sie strrrasznie!!!:)

Lece do garów bo franc zasnął:)
A mam dzis ambitne plany dziewczyny:)
klopsy ze sliwkami w sosie pomarańczowym:)
Ale to tylko dlatego ze w lodówce mam: mielone, 1 litr soku pomarańczowego i paczkę suszonych śliwek..ha ha
bedzie więc wikwintnie z konieczności:)
kus kus rąbnę z frankowej szafki:)

Dam znac jak wyszło:)
 
Cholerka Aga, ale z Ciebie Gesslerowa albo inny Makłowicz ;-)

Olu - strasznie się cieszę i trzymam kciuki za dalszy rozwój. Ładne nowe suwaczki ;-)

Dareczka - ja po Dziennikarstwie a zawsze chciałam dodać do tego filologię polską albo polonistykę właśnie :-)

Dziewczyny, właśnie zjadłam cztery muffinki czekoladowe z wiśniami - zasługuję na rozgrzeszenie??
Były pyszne - hihi, sama robiłam :-)

A my już byliśmy ubrani, już wychodziliśmy z Leosiem i mieliśmy się wybrać do Jelonki na zakupy a tu telefon i R. musiał do pracy iść systemy jakieś komputerowe przestawiać... Wrrr

Miłego dnia Kochane!!!
 
Wiecie co dziewczyny..polecam te klopsy. Smak egzotyczny taki wyszedł, zupełnie coś innego:)
Mielone (ja zawsze kupuję z łopatki lub szynki, inne mi smierdzi) + sól + pieprz + troche soku z pomarańczy + łyzeczka przyprawy do pierników
do srodka sliwki
Obsmazyc na wolnym ogniu w min ilosci oleju
na drugiej patelni w tym czasie sos - 1/4 litra wody, troche soku z pomarańczy, trochę cynamonu, 2 ziarna kardamonu, łyżeczka miodu.
Niech troche odparuje, jak sie klopsy obsmażą zalac je sosem i jeszcze troche niech się razem podsmażą zeby sos przeszedł aromatem klopsów.
Do tego kus kus z prazonym słonecznikiem
Trwa chwilę a czad wyszedł:)
Jakoś tak wigilijnie mi w domu zapachniało:)

Ide obrabiac Allegro..:(


Ola , podziwiam Cię...bo ja tego niecierpię.. Taka jest brutalna prawda:)
 
Cześć Dziewczyny! Jestem z okolic Jeleniej, czy mogę do Was dołączyć? Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Hej Ania2221 pewnie, że tak. Sama jestem od niedawna a tak dobrze mi tu na forum z dziewczynami.
Widzę po suwaczku, że spodziewasz się dzidziusia, wiesz już kto siedzi w brzuszku?
 
Dzięki Wielkie! W moim brzuszku mam dziewczynkę Nadię :-)
Termin mam dokładnie na 20 kwietnia i nie mogę się doczekać Mojej Kruszynki.
A znalazłam Was szukając właśnie coś o szpitalu w Jeleniej, bo mimo fatalnej (niestety) opinii decyduję się na poród w tym szpitalu ze względu na oddział dla noworodków.
 
reklama
Ja rodziłam w Kowarach, ale mój lekarz prowadzący również sugerował Jelenią Górę ze względu na ten oddział. Ale na forum są też dziewczyny, które rodziły w Jeleniej i tez były zadowolone - to chyba kwesta tego na jakich ludzi się trafi.
 
Do góry