reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

Izu podziwiam:)
My 2 dni nie bylysmy przez moja noge:(
Marta ja mialam w gondoli materacyk gdzies ok 1,5cm grubosci i to mi wsytarczylo. Rodzilam na koniec marca i jak kupowalam posciel Malej w komplecie byla tez posciel do wozka, podusia i koldera, wiec to mi wystarczylo:) a w maju to wogole chyba kocyk wystarczy, przynajmniej jak dla mnie, bo ja w kwietniu juz kocykiem przykrywalam, zalezalo od pogody, ale nie chcialam Malej przegrzac, a byly cieple dni czasem i moje dziecie sie zloscilo ze ma za duzo na sobie i sciagalam z Niej cos czasem nawet:)
 
reklama
DSC_8602.jpgDSC_8601.jpg
Padam na twarz ze zmęczenia :(
A jeszcze polewę do drugiego muszę zrobić.
P. po 3 godzinach zajmowania się Nataszą prawie, że z płaczem mi ją oddał...
Miejmy nadzieję, że ten tort smakuje tak jak wygląda hehe
Masy nie starczyło mi na cały tort :( więc poleciałam do Żaby po śmietanę i czekoladę i dałam to na boki.
Na wzory ze szprycy już nie mam siły. Chociaż brakuje mi jeszcze czegoś na wierzchu jeszcze. I tak pewnie nikt tego nie doceni z jedzących... więc dałam sobie spokój. Czeka mnie jeszcze to jedno ciacho do skończenia i sprzątanie mieszkania...
 
Franiowa to super ze mozesz wrocic do pracy i tak fajnie uloza Ci godziny :-)
jeeej ja tez chetnie poszlabym juz do pracy....
Przepis wyglada fajnie tlko gdyby nie ta przyprawa do piernika, śliwki, cynamon .. brrr... ;-) akurat nie lubie takich przypraw ....

Szyszka to dzieciaczki napewno zadowolone ze spacerków :-)
Super wiadomosci!!! fajnie ze udalo sie tak do przodu wyjsc z firma --> od razu az sie pewnie bardziej chce pracowac :-)
ale wroc do nas choc troszke! ;-)

Holly to nastepnym razem ja poprosze o jedna muffinke na wynos!!! ;-) mniaamiii uwielbiam hihi
a jakimi systemami Twoj R. sie zajmuje?


Ania witaj!
wydaje mi sie ze wszedzie mozna trafic na kogos kto akurat ma zly dzien albo co gorsze codziennie ma takie zle dni ;-) wiec nie sugeruj sie zlymi opiniami bo zawsze jak ktos jest nie zadowolony to wszedzie to oglasza a jak ktos jest zadowolony to cieszy sie poprostu zyciem :-) ja rodzilam w jg ze swoja polozna i jestem baaaardzo!!! zadowolona :-) a ze po paru dniach pojawily sie male problemy z Mala to ciesze sie ze tam bylismy bo dzieki temu wiedzielismy co i jak i byla doskonala opieka!

Mnsmile pycha racuchy!!!

Iza oj szalejesz z tymi ciastami :-) czekamy na zdjecie torta --> napewno super wyszedl a jeszcze lepiej bedzie smakowac :-)

Marta moja urodzila sie w lutym i jak wychodzilam z nia na dwor jeszcze zima to nawet spiworka niemialam tylko byla w kombinezonie i pod kocykiem a w maju to juz w ogole tylko kocyk :-)
 
Dokładnie to mieszkam w Łomnicy. A do lekarza chodzę do dr J. Korzan-Łyssy, fajna lekarka, ale nie pracuje w szpitalu. Tymi opiniami to tak jak piszecie zależy na kogo się trafi i w ogóle się tym nie przejmuję. Wszystko da się przeżyć.

MartaJG a jak się czujesz? "Rozpakujesz" się niedługo po mnie :-)

Izu ten torcik wygląda pysznie, a właśnie mam zachciewajki na słodkości!!

Uciekam powoli spać, kolorowych snów dziewczyny!!
 
witajcie w tę piękną pogodę:):) aż sie zyc chce:)
Izu super tort, ja bym takiego nie zrobiła...;)
zuza wczoraj mialam pisac co z Toba bo zamilklas na chwile;)
Ania to my po sąsiedzku, ja z Wojanowa;)
a teraz ja uciekam sprzatac mam troche, a jeszcze spacer z Mala, nie wiem jak to zorganozowac, chyba po łepkach polece...
Milego dnia dziewczyny:)
 
reklama
Dzień dobry :-)
U nas też dzisiaj pięknie słoneczko świeci więc jak tylko Mała się obudzi to zmykamy na spacerek!
Dzisiaj mam lenia więc obiad też na mieście hihi
 
Do góry