reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

Ania2221 - ja w pierwszej ciąży chodziłam do Korzan - Łyssy i szczerze mówiąc nie polecam. Parę rzeczy po prostu zlekceważyła, na dodatek zupełnie niepotrzebnie kazała mi brać silne leki...Ogólnie rzecz biorąc, nie byłam zadowolona, chociaż tak jak mówisz, jest miła. tylko dla mnie to troche za mało...tym bardziej że wtedy nie robiła u siebie usg i musiałam sie ekstra umawiać gdzie indziej. a cenę za wizytę miała taka jak ordynator z Kowar. no ale o tym dowiedziałam się jak już moja córcia była na świecie.

Dziewczyny, kupiłam sobie laptopa:) jestem mega zadowolona, będę w końcu na bieżąco nawet jak P. pojedzie w traskę.

Izu - torcik śliczny:) aż mi się słodyczy od razu zachciało:) Trzymam kciuki żeby wszystko sie udało na uroczystości:)

Marta, mi tez się wydaje, że nie musisz nic kupować. w maju w chlodniejsze dni wystarczy kocyk, potem pieluszka:) a na zime juz siedzeć bedzie to w kombinezon zapakujesz:)

Lecę do roboty, pa:)
 
reklama
Od wczoraj mam problem z usypianiem mojego Wariata :-) Wczoraj spałam trzy godziny, uwaga - od 7 rano do 10. No może jeszcze pół godzinki w okolicach drugiej. Przy czym mój synek nie wylał ani jednej łzy - całą noc w świetnym humorze i nastroju do wszelkich zabaw ;-) Dziś się zapowiadało to samo ale - odpukać, wypluć i zrobić wszystko inne co trzeba - póki co śpi :-)

Strasznie się cieszę, że Allegro ruszyło. A propos ruszania, może jak wiosna ruszy to zapakujesz dzieciaki i przyjedziecie na jakąś kawę i ciacho do Karpacza?
 
A jakiego lapka kupiłaś? Super, mój już trochę niedomaga więc też by się przydał.

A propos - pochwalę się Wam. Trafiliśmy piątkę w lotto - 5200 :-) :-) :-) Już drugi raz się nam udało! Będą zakupy dla Leosia i polisa dla niego! Kupon kupowałam na Statoilu w Jeleniej - na drodze wyjazdowej do Karpacza!
 
Holly kochana, minęłyśmy się, ja zabrałam się za prasowanie...

Kupiłam lenovo. polecił mi szwagier informatyk.

Gratuluje wygranej:) super jak dodatkowe pieniążki wpadają tak znienacka ekstra:)

Chętnie wybiore się na jakąś kawę jak się ciepło już zrobi:) dzięki za zaproszenie.

Co do usypiania...Mój Bastek kazdej nocy ma przerwę w spaniu od 1,5 do 3 godzin. Zwykle budził się i gadał sobie a ja spałam. Od wczoraj krzyczy....chodze na rzęsach...już chciałam się iść myć to taki koncert daje ze musze chyba iść go ponosić. a zmęczona już jestem okrutnie. także łączę się w bólu z Tobą:):) ech dola matek, co?
 
Holly gratulacje - dodatkowy przypływ gotówki super sprawa :) Widocznie Leoś chce się bawić. Moja jak mini jej godzina spania to jest strasznie rozdrażniona. Wczoraj nie mogła właśnie zasnąć i tak strasznie przez godzinę płakała a ja razem z nią :(

A ja się pochwalę, że mojej niuni w końcu udało się przewrócić z plecków na brzuszek. Leniuszek z niej był ale najważniejsze, że już potrafi!

A wczoraj całkiem przypadkiem kupiłam sobie kurtkę na wiosnę. Też się cieszę bo ciepło się zrobiło i mam w czym chodzić :)
 
reklama
Holly gratuluję!!:) My wczoraj z Natka pusciłyśmy, zaraz sprawdzę:) (choc ja to szczęścia do wygranych nie mam:-))
Bylismy dzis na spacerku w Karpaczu, chciałam dryndnąć, ale komórki nie miałam..ehm..

Ola, ja mam Lenovo i jestem średnio zadowolona:( Chodzi o szczegóły, ale diabeł tkwi w szczegółach własnie

Biore się za Allegro..cholerka
 
Do góry