reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

Bielasik!!!!!!!!!!! Jędruszek to...lekarz rodzinny:) doopa ze mnie:)
On jest naprawdę super lekarzem.
Nie jedź do Wrocł. Tam w tej poradni jest masakra, sprzęt doby, ale komuna że hej. Przede wszystkim w traktowaniu kobiet:(
I jak bedziesz chciała to Ci zdjęcie 3D kartofelka zrobi:)
 
reklama
Już w tym wieku ciążowym przez brzuchol:)

Basen... jutro mam dzwonić o 9, pani manager dowie się jak pracują rehabilitanci i...idziemy!!!!!!!!!!!!!!! Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa dobrzy ludzie są na świecie:)!!!!!!!!!
 
No i najważniejsze na koniec:-)

kochany Franusiu:-)
100 lat!!!! Żebyś był dla mamy słoneczkiem każdego dnia, żeby Twój uśmiech dawał jej radość i siłę a Tobie mały wielki człowieku żebys rósł zdrowo, robił postępy w swojej walce i żeby każdy dzień Twojego życia był pełen tak wielkiej miłości jak do tej pory!!!!
dołaczam sie do życzeń
spóźnione ale szczere



hej dziopki sorki za nieobecnosc ale jak pisalam dostalam zwrot z kokardek i niestety teraz musze nadrabiac material:crazy:
ale juz babce powiedzialam ze sie nie wyrobie wiec luzik
ja nie bede zapierdzielac jak maly samochodzik bo motorka w dupce nie mam

jutro do gina na kontrole i usg, ciekawe ile mala juz wazy,
m wymysla imiona i nie moze sie zdecydowac
ostatnio wpalo mu w glowe Wiktoria ale juz mu chyba przeszlo
a jak wczoraj kalendarz przegladal wymyslił Joanna mi sie bardzo podoba:tak::tak:
ale oja mama dzis wpadla na pomysl Lena,
decyzja nalezy do mezusia bo mu obiecalam

widze ze malo nas na tym forum
jeszcze raz przepraszam za nieobecnosc
mam nadzieje ze sie wyrobie z tym zleceniem i wiecej zwrotow nie bedzie, a jak bede na bierzaco to na bb czas znajde;-):tak::tak::tak:
 
NATALINECZKA no mało nas mało, tak to jest jak wszystkie zajete:) a rozliczyli się z Tobą chociaz za te kokardki? napisz po wizycie co i jak, jak tam malutka rośnie.

ja jak zwykle siedze jak juz wszystkie spią, może mam jakiegoś przodka wampira że takie nocne życie prowadzę????hm....

ANUSIA85 co u nas to poczytać sobie możesz na bieżąco. Ty nam lepiej napisz co u Ciebie, jak tam Twój okruszek rośnie?widzę że już ponad 3 miesiace ma, zdrowa, ile waży, co w ogóle słychać?
 
Już w tym wieku ciążowym przez brzuchol:)

Basen... jutro mam dzwonić o 9, pani manager dowie się jak pracują rehabilitanci i...idziemy!!!!!!!!!!!!!!! Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa dobrzy ludzie są na świecie:)!!!!!!!!!

super! cieszę się bardzo.

Jestem dziś nie do życia, dopiero wstałam głowa boli, nie wiem jak się nazywam. Chyba strzelę sobie prysznic, bo normalnie czuję się jak po niezłej imprezie z cytrynówką od Radzia :-D
 
reklama
Do góry