reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

reklama
Hej dziewczyny.
Dawno mnie tutaj nie było, ale troszkę Was podczytywałam, bo bardzo zabiegana byłam. Żałuję bardzo,że ominęło mnie spotkanie, ale niestety w tym czasie byłam na urlopie. Wczoraj właśnie wróciliśmy.
U nas wszysko w porządku, córcia rośnie, straszna gaduła się z niej zrobiła i lubi zaczepiać ludzi niewinnym uśmieszkiem.
Co do szpitala, to ja rodziłam w JG i byłam bardzo zadowolona, za rok zaczynamy staranka o drugą dzidzię i rodzić też będę w JG napewno.
Ciążę prowadził mi dr Kunkiewicz i też jestem z niego bardzo zadowolona, a usg połówkowe robiłam u Bielasika i faktycznie robi bardzo dokładnie.
Pozdrawiam Was gorąco.
 
NATALINECZKA no mało nas mało, tak to jest jak wszystkie zajete:) a rozliczyli się z Tobą chociaz za te kokardki? napisz po wizycie co i jak, jak tam malutka rośnie.

jak rozliczyli:eek::eek:
bede dostawac raz w miesiacu na konto
a te teraz co mialam zwrot to na mame byly wiec mamie wyplaca i mama mi:tak::tak::tak:
teraz juz robie na siebie dzis wlasnie przywiozla mi numerek jeszcze tylko musze ja o ten kwestionariusz upomniec bo zapomina:sorry:

dziopki ja z tego co slyszalam to ze rzeczywiscie szpital w Kowarach jest nieprzystosowany wogole:no::no::no:
mojej kolezance tez sie lozysko odkleilo i w Kowarach miala cc a malego pozniej do Legnicy transpotowali, wczesniak bo miesiac wczesniej prawie ale na szczescie wszystko w porzadku z malym:tak::tak:
ja rodzilam w Kamiennej i mialam zwykly porod ale wiem ze tu mam opieke i ja i dzidzia
polozne sa naprawde super kazda z nich jest przyjazna a znam wszystkie bo dosc czesto w szpitalu lezalam z czarkiem w ciazy
i teraz nie chcialabym gdzie indziej rodzic:tak::tak:
 
Wy mnie kiedys stąd pogonicie, zobaczycie:)
Będzie mieć dość mojego gderania:)

Rozmawiałam właśnie z naszą dr prowadzącą z IMiDz, ustaliłysmy kilka spraw i już jestem spokojniejsza:)
Najbardziej się usmiałam jak zaczęłysmy rozmawiać o...wibratorach dla Franka:szok::tak::-)
Tak, Franula powinien mieć przynajmniej 1 na stanie, ale cena mnie zabiła, więc sama spróbuję dać radę:) Chodzi o masaże wewnątrz jamy ustnej:) Zamiast wibratora kubiłam mu gryzak - wibrującego motylka. Też super. Za jedyne super 100 zł:) W ramki potem ten gryzak oprawię:-):tak:
 
helooo elloooo

a my juz po wakacjach....
bylo SUPER hihi
wrocilismy wczoraj wieczorem ad zisiaj juz drzwi sie nie zamykaja i ciagle goscie.....

na wakacjach odpoczelismy i poplazowalismy :)
Malutka opalila sie troszke i wyglada fajnie a moj M. skore zrzuca hehe
mnie tez slonko nie ominelo i troche przypieklo ale komary pogryzly mnie okrutnie i doslownie zadrapac sie chce
mam okropne bable i az krwiaki od ukaszen - wyglada to okropnie :(

jestesmy jeszcze do konca tygodnia i mamy mase spraw do zalatwienia.........

to kiedy kolejne spotkanie organizujecie? ;)

ok... zmykam lulu bo zmeczona jestem a wszyscy juz spia w domku....

pozdrawiam serdecznie :)
 
nie wiem czy z basenu jednak cos wyjdzie, zobaczymy
A ciąża ma swoje prawa..
Idziesz do pracy od wrzesnia?

nie, nie, jestem już na zwolnieniu od czerwca :) jakoś nie ciągnie mnie do szkoły między moich gimnazjalistów :)


Cześć dziewczyny.
Wpraszam się do Was na chwilkę...

Czytam jak piszecie o lekarzach prowadzących ciążę....I myślę "może jednak powinnam rodzić w Jeleniej??"..Ale nie.Chyba nawet bałabym się wejść na oddział.Jak pomyślę o moim pierwszym porodzie i tych potwornych położnych...Nie.
Ale z drugiej strony myślę ciągle o dziecku.Jest przecież ważniejsze niż to jak ja będę się czuła...
Chodzę do doktora Kałdonka i chcę rodzić w Kowarach.Mam ogromną nadzieję,że z dzieckiem będzie wszystko dobrze i mała ilość specjalistycznego sprzętu w Kowarach n ie będzie dla nas problemem...
I choć w Jeleniej byłoby łatwiej,bliżej to jednak chyba nie odważyłabym się:zawstydzona/y::sorry:

Hej Aniu, chodzimy do tego samego lekarza jak widzę. Pozdrawiam Cię, może spotkamy się kiedyś na tej poczekalni :)
Myślałam też o porodzie w JG, wezmę położną, która opłacę i nie muszę patrzeć na tamte. Poza tym jak dasz w łapę, to każda będzie miła.

Najlepszy adres - Dyrekcyjna Wrocław lub...Warszawa IMiDz.

To też Aga tak nie do końca, fakt mają super sprzęt, dobrych lekarzy, ale też i gronkowce latające po korytarzach. Rodziła tam Artura brata bliźniaka żona, i masę jej przyjaciółek.

Tak na marginesie ... jak mnie wezmą bóle, to pojadę do JG. A niech tylko która spróbuje coś nie tak zrobić! Zwyzywam i skargi popisze, takie traktowanie musi się skończyć! Pozabijam :))
 
Kasiu, gronkowce są wszędzie. Jak to powiedział znajomy lekarz - każdy szpital powinien być po 10 latach zrównany z ziemią i posiana na nim trawka. Mi chodzi o jakość opieki nad dziećmi. Tylko o to. Tylko z tej perspektywy oceniam szpitale.
Franek w JG na OIOMIe dostał w prezencie tak wredną bakterię, że miał niegojące się rany na pupie (w JG wymyślali cuda na kiju, dopiero we Wrocławiu zrobiono mu posiew z odbytu..). O sepsie, którą przeszedł w JG nie wspomnę. O zakażeniu bakterią kałową też nie (ciekawe która pani pielęgniarka nie umyła rąk po skorzystaniu z WC)..
Wiesz, rozważałam skargę. I do jakiego doszłam wniosku (po przedyskutowaniu zresztą sprawy z dr prowadzącą z IMiDz), że niestety mając dziecko chore nie mogę tego zrobić. Gdzie w razie czego się zwrócę? Do jakiego szpitala, jeśli zaszłaby taka potrzeba?.. Załątwiam więc sprawę inaczej - przez Rzecznika Praw Pacjenta i skargę do Min. Zdrowia.
 
Kasiu, gronkowce są wszędzie. Jak to powiedział znajomy lekarz - każdy szpital powinien być po 10 latach zrównany z ziemią i posiana na nim trawka. Mi chodzi o jakość opieki nad dziećmi. Tylko o to. Tylko z tej perspektywy oceniam szpitale.
Franek w JG na OIOMIe dostał w prezencie tak wredną bakterię, że miał niegojące się rany na pupie (w JG wymyślali cuda na kiju, dopiero we Wrocławiu zrobiono mu posiew z odbytu..). O sepsie, którą przeszedł w JG nie wspomnę. O zakażeniu bakterią kałową też nie (ciekawe która pani pielęgniarka nie umyła rąk po skorzystaniu z WC)..
Wiesz, rozważałam skargę. I do jakiego doszłam wniosku (po przedyskutowaniu zresztą sprawy z dr prowadzącą z IMiDz), że niestety mając dziecko chore nie mogę tego zrobić. Gdzie w razie czego się zwrócę? Do jakiego szpitala, jeśli zaszłaby taka potrzeba?.. Załątwiam więc sprawę inaczej - przez Rzecznika Praw Pacjenta i skargę do Min. Zdrowia.


Masz rację, opieka na Dyrekcyjnej jak najbardziej na plus. Niestety nie można tam rodzić ot tak sobie, niestety.
Z Rzecznikiem Praw Pacjenta to dobry pomysł, daj spokój aż mi przez gardło nie chce przejść słowo w stosunku do tej pielęgniarki brudaski, bo byłam u spowiedzi :) Inaczej to bym ja odpowiednio nazwała !
 
reklama
Acha, a jak urodziłam Fr to kobiety musieli przenosić na ginekologię bo nagle był plaga "wrodzonego zapalenia płuc". To jak rodziłam Natę była plaga gronkowców.. No komments..
A czemu na Dyrekcyjnej nie można? Można. Przyjezdżasz do porodu i tyle. Żaden szpital nie może Cie odesłac.
Na wszelki wypadek dobrze jest jednak pod koniec ciąży iść na badanie pryw do dr F. Wtedy nawet jak nie ma miejsca to JEST miejsce.
Kasiu, Pan Bóg sobie takimi pierdołami głowy nie zawraca:) (tak się cały czas pocieszam posyłając codziennie soczystą wiąchę pod adresem służby zdrowia..;-)

Acha, zapomniałabym - Olu, ja sądziłam, że my dawno jesteśmy na "ty":)

Kurcze, czas iść spać, co?:)
 
Do góry