reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

hej laseczki co tu takie pusteczki:confused:

m dzis wyjezdza znow
na dwa tyg

ja wcinam sniadanko
czarek czeka na baje a ja porobuje go jak najdluzej bez niej przetrzymac
niedlugo z m do miasta po zaswiadczenie o ubezpieczeniu
bo ksieciunio jak mozna bylo to ksiazeczki sobie nie wyrobil
a teraz juz nie wyrabiaja:no:
i trza jezdzic po biurach rachunkowych:dry::dry::dry:

wczoraj na dzialeczce bylismy u rodzicow
pozniej oni przyszli do nas i gralismy sobie w pilke nozna w PS
najlepsze jaja jak my z mama gralysmy:-D:-D:-D:-D
dzieciaki spaly wiec spokoj byl;-):-):-):-)

Al.Szyszkowska nie wiem czy gratulowac czy nie, wiec dopisz sobie sama;-)
a zabezpieczacie sie czy nie:confused::confused:
 
reklama
dzien dobry

albo nie taki dobry wrrr...
chodze zla od rana bo ostatnio co chwile wyskakuja nam jakies nieplanowane wydatki :-(
dzisiaj na dobry poczatek tygodnia zdechl odkurzacz i nawet nie chce mruknac :-)
a w sobote to myslalam ze padne.... zadzwonil moj lokator ktoremu wynajmuje mieszkanie i powiedzial ze wlasnie jest pan serwisant od pieca bo piec padl :szok:
rozmawiam z serwisantem przez telefon i pytam na jaka kwote mam sie szykowac a on mi na to "ok.700-800zl" :wściekła/y:
brak slow.......
jeszcze teraz moj M. zadzwonil do mnie ze dzwonili do niego w spawie szczepien dla Malej i powiedzieli ze moga przyjsc 15! na wywiad a pozniej dopiero szczepienie...
ku... tylko ze Mala miala jak narazie tylko pierwsza dawke a minelo juz ponad 11 tygodni! a my 23 wyjezdzamy do Pl na 3 tygodnie :wściekła/y:
jestem wsciekla!
wiem ze rozmawial jeszcze z nimi i mowil im o tym wiec moooozzze ...uda sie cos zalatwic!
a jak nie to bedziemy musieli kupic szczepionki w polsce i zaszczepic Malutka.
Niepamietam ktora z Was chodzi do przychodni na Grottgera ? Mozecie mi powiedziec ile kosztuje tam teraz szczepionka 6w1 i pneumokoki?
musze zmykac ... Mala sie obudzila........
 
cześć dziewczynki, niedawno wróciłam od rodziców, dziś siostra miała ostatnią najostatniejszą operację, w przeciągu dwóch tygodni wróci do kraju, może nawet pojedziemy po nią z K. do szpitala, właśnie kończę puszkę szprotek w pomidorach popijając zimną wodę z cytryną, ciekawe, co wyjdzie z tej mieszanki hehe. Mamy dziś w nocy "dyżur" na firmie, fajnie, przypominają mi się dawniejsze czasy, kiedy Tadzik był malutki i takie "dyżury" z grillem czy ogniskami latem zdarzały się częściej, zawsze szum turbin Tadzika i mnie usypiał błyskawicznie, dziś jesteśmy sami w trójkę, ognisko odpada, ale i tak będzie miło

AL. SZYSZKOWSKA cieszę się, skoro Ty się cieszysz, jak chcesz to ja pomogę, od dziś mnie chyba mnie dopadł "instynkt tworzenia gniazda" mogę prasować, prać, sprzątać i nie jestem zmęczona nawet, pomyśl

NATALINECZKA a próbowałaś pić wapno na tą alergię, albo solą fizjologiczną oczy przemywać, ja się tak ratuję, bo moich "alergicznych" leków nie biorę teraz, na trochę to pomaga

ZUZA ANNA szkoda, że tak się porobiło ze szczepieniami, jak chcesz to mogę się dowiedzieć w tej przychodni o koszt szczepionki, co do rybki to napiszę na pw jak się z K. dogadam, hihi, Nieciekawie z tymi wydatkami, jak to się stało że piec się zepsuł w taki upał, czyżby taki od grzania wody? Co do Tadzika to uważam że jest jeszcze na tyle malutki, że godzinna drzemka w poiłudnie mu nie zaszkodzi, i takim sposobem wczoraj i dziś po takiej drzemce Tadzik znacznie lepiej dotrwał do wieczora

Zmykam szykować kolację, Tadzio jednak zgłodniał, mimo wcześniejszych zapewnień że ma "pełny bdziuch" hihi całuski
 
dobraczarownico
(ale mi sie podoba ten twoj nick :-D:-D:-D)
pije wapno i narazie nic mi nie daje do oczu mam krople starazolin i m mi kroplil jak byl a teraz nie ma kto wiec nie krople
jakas taka dziwna jestem ze sama sobie do oczu nie nakapie:no::-D:-D:-D
i najbardziej ratuje mnie Otrivin alergik do nosa ale nie jestem do konca przekonana czy moge go stosowac:no::no:
niby pisze ze po konsultacji z lekarzem, ale na ktorym leku tak nie pisze:sorry2::sorry2:
oczy lzawia ale nos najgorszy bo jezyk mam caly zdarty i jak tarka zwlaszcza po nocy:dry::dry:

hej dziopki mam takie pytanko
moze niektorym niedyskretne sie wyda ale co mi tam:-p
po ile wy macie lat:confused::-p:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
hej
witam wieczorkiem

siedze i wciagam czekolade bo jak zwykle wieczorem mam smaki na slodkosci :-)
heh lokator przyslal mi email ze za piec 580zl do zaplaty wiec troche mi ulzylo bo nastawilam sie juz na te 800zl ... ufff
a ten piec to taki na gaz na ogrzewanie mieszkania i ciepla wode i cos tam pierdyknelo z pompowaniem wody i jeszcze troche to by sasiadke zalalo....

no trudno trzeba zyc dalej :-)
a mi sie dzisiaj mrzy jakas dobra ksiazka wygodny fotel i cisza.....
a tu nawet zadnej polskiej ksiazki nie wzielam sobie :-(
jak przyjade to musze sie wybrac do empiku i cosik kupic ciekawego! moze macie jakies propozycje na dobra ksiazke?

dobraczarownico > super ze siostra wraca do zdrowia!!! Trzeba pozytywnie myslec :-) Duzo zdrowka dla siostry!!!
nono ladna mieszanka - widac ze kobietka w ciazy :-D
"dyżur"?

hahaaa wlasnie moj M. zszedl na dol z Malutka bo sie obudzila :-D

dobraczarownico > dziekuje za chec pomocy! mysle ze jak faktycznie bedzie taka potrzeba to poprostu zadzwonie do przychodni i od razu zamowie te szczepionki.....

natalineczka > no ja mam 29 :-)

Al.Szyszkowska > no to nam tu niespodzianki robisz!!! negatywny? ;-)
faktycznie niewiadomo czy sie cieszyc czy plakac.... wesolo by bylo!

dobranoc ... ide Malutka poprzytulac :-)
 
zuza-anna polecam trylogie Paulliny Simons "jeździec miedziany" do tego saga "zmierzch" oczywiscie
dla mnie wszystkie ksiażki Paulo Cohello uwielbiam, zwłaszcza "Weronika postanawia umrzeć"
i Dan Brown "Kod Leonarda da Vinci"
O "Dama Kameliowa" także godna polecenia, stara ale jara, z tym ze nie pamietam kto to napisal
nawet moj m ktory w swoim zyciu przeczytal tylko Kataryne i Dym (autentycznie)
wciągnął Dana Browna nosem w trzy dni :-O
ja właśnie koncze sage "Zmierzch" i czeka już w kolejce Dan Brown "Anioły i demony"
i tak sie juz zastanawiam co by tu juz pozniej poczytac moze sie zaopatrze w Cohello?
 
te drugie życie bree tanner moze byc ciekawe:tak::tak::tak:
ci niesmiertelni jacys tacy ale oze to wina opisu i ksiazka moze byc ciekawa:tak::tak:
zalezy w jaki sposob jest napisana
to samo ta trzecia:tak:

z ksiazek polecam takze stephanie mayer "Intruz" genialna ksiazka:tak::tak:
probuje sobie przypomniec jakies jeszcze tytuly bo ja do tytulow mam slaba pamiec:-p
jak sobie przypomne to wrzuce:tak::tak::tak:
 
reklama
NATALINECZKA co do wieku to dziś kończę 23

ZUZA-ANNA "dyżur"- po prostu zamiast pracownika my nocujemy na firmie i "pilnujemy" - czyli karmimy psy, robimy kolację, kąpiemy Tadzika, śpimy, rano śniadanko, itp. a o 10.00 przychodzi pracownik na dzienną zmianę, dla mnie to taki spokojniejszy wieczór jakby w domu, tylko z tą różnicą, że my pilnujemy zostając w biurze, a pracownicy w dyżurce, poza nazwami to standardem się nie różni, bo i jedno i drugie wyremontowaliśmy w tym roku, są łazienki nowe, łóżka, aneks kuchenny, tv, internet, zmykam, obiecałam Tadzikowi, ze zagramy w "chińczyka" szybko załapał o co chodzi i lubi tą grę
 
Do góry