reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

reklama
franiowa mamo poczytalam troszke waszej histoirii i rzeczywiscie jest straszna za duzo tego na tym swiecie i jeszcze na dzieci trafia
mniej wiecej wiem przez co przechodzicie bo widze jak moja kuzynka walczy z synkiem
&&&&&&&&&
wiem ze bedzie dobrze skoro juz tyle przeszliscie
teraz musi byc tylko lepiej:tak::tak::tak::tak:

ok zmykam chyba za ten dywan sie brac bo juz mnie nosi:-D:-D:-D
 
NATALINECZKA- dawaj do mnie- u mnie sprzatanko czeka....dawaj te fluidki do mnie, przydałoby się....

Z tego co widzę to same młode laski u nas na forum. Czy tylko ja taka stara du....jestem?????

FRANIOWAMAMO- oczywiście że jeszcze mnóstwo pracy przed Wami. Nie ulega wątpliwości że pewnie całe lata. Ale cud nastąpił i Franio przetrwał najtrudniejszy początek, żyje i rozwija się. Masz we mnie fankę kochana, będę wam kibicować w Waszej pracy...
Nie wiem czy znajdziesz czas- my tu z dziewczynami pomału planujemy spotkanie w końcówce lipca, chyba padło na to że u mnie na tarasie. mieszkam w maciejowej więc rzut beretem od Ciebie przez jasiowa dolinę. może by się udało w Twoim "tańcu węża" z terminami upchnąć i nas? tak dla chwilki relaksu? oczywiście z dzieckami:):tak:

ANULA witaj:-)
 
Dziękuje za zaproszenie:) 25.07 wracamy z turnusu, 1.08 mamy dopełnienie chrztu św. Pewnie od piątku zacznie zjeżdżać się rodzina. Jeśli więc będzie to między 26 a 29 to baaaaardzo chętnie:)
Co do wieku to śmiem twierdzić, ze najstarszą d.. jestem ja;-)

Własnie napisałam u mam sierpniowych, i Wam przytoczę, bo jeszcze szczęki nie pozbierałam z kompa:
Franek powinien mieć terapię wg metody hellwicka na basenie. Znajoma terapeutka z b daleka przysłała mi maila, ze w Kowarach jest licencjonowany ośrodek tej metody (!!!). mało nie spadłam z krzesła z radości. Wykorzystałam mistrza google do odnalezienia onego. I jest. W Jeleniej Strudze. No myślese - to cena będzie pewnie pikna. Zadzwoniłam i spytałam. Jest, tak, od 8 do 18, codziennie.
- A jaka cena?
- 350 zł za godzinę
:szok::szok::szok::szok::szok::szok:
Niezłe co? Oczywiście tę terapie z wiadomych względów sobie darujemy.

Kuźwa, czemu nie wpadłam 20 lat temu żeby zostać terapeutką metody hellicka?????
 
a prosze cie bardzo juz fluidki leca w twoja strone
dywan juz odkurzony kuchenka blyszczy i pranie ino powiesic:tak::tak:
wiec zaraz dzwonie do cioci co by mi chwilowo synka przypilnowala
to odrazu skocze po zakupki
leje i wieje wiec go raczej nie zabiore ze soba:no::no:

franiowa mama to ile ty masz latek:confused:

no i wlasnie jak z tym spotkaniem stanelo:confused:
gdzie kiedy i jak:confused:
babki zlatywac sie na sabat i ustalac:-D:-D:-D:-D
 
moja Mala wlasnie wytrabila 250ml (!) kaszki :-)
dalam jej na sprobowanie kaaszke taka gotowa z kartonika jablowo-marchiwowa a ze bylo jej 250ml to pomyslalam ze wleje do butli wszystko bo co mam z tym zrobic po otwarciu (?)
a Mala Śmieszka wytrabila wszystko i to momentalnie tak jej smakowalo hihi
 
FraniowaMama > niestety tak czesto jest ze wysokosc czynszu rowna sie racie kredytu... a te dojazdy.... oooo cos o tym wiem bo przez jakis czas musialam ze szklarskiej zima dojezdzac do pracy do JG i codziennie byly przygody ;-)
Twoj Franiu to widac ze uroczy chlopczyk i slicznie sie usmiecha! a niemyslalam ze takie sa problemy z leczeniem i specjalistami...
Nawet niewiem czy moglabym Ci jakos pomoc i ta mysl nie daje mi doslownie spokoju... Caly czas mysle o Was i o wszystkich moich kontaktach z roznymi ludzmi....

dobraczarownica > Ty sie niemartw ze jestes najmlodsza! tez bym tak chciala... a tu latka leca wrr...
Jak mija dzien? Tort juz byl?

anulka1979 > witaj :-)
zapraszamy do nas!
Co u Ciebie?

natalineczka > ooo to Cie energia rozpiera :-)
tylko uwazaj na brzuszek!
Moj M. tez lubi tak odkladac rzeczy na bok niewiadomo po co hhihi
Jakie tym razem pyszne przetwory bedziesz kombinowac?

Al.Szyszkowska > zastanawiam sie nad naszym spotkaniem... a moze nie bedziemy sie do Ciebie zwalac tylko gdzies na neutralnym gruncie sie spotkamy :-)
no i ja sie zastanawiam czy z Mala bede czy sama...
aaa i juz wiem ze 29 lipca nie moge bo mam wizyte u ortodontki :-(

kobietki > musimy pomyslec tak nad tym terminem zeby kazdej pasowalo!
moze 28 lipca?

FraniowaMama > 350 za godzine... to troche duzo :-(
a w szpitalu w bukowcu nic niema? niespecjalnie sie orientuje niestety...
 
reklama
Zuza... uwierz mi, nie ma. ja na leczenie jeżdże z Frankiem do Instytutu Matki i Dziecka do Warszawy.. Tam mały ma kompleksową opiekę.
Jeśli moge prosić - jeśli masz jakieś kontakty, z firmami np, prześlij im proszę informację o Franiu. Ja już łapię się każdego sposobu, żeby zebrać kasę na leczenie krasnala, dumę dawno schowałam do kieszeni.
Dziewczyny z sierpnia zaczęły zresztą kilka dni temu akcję na BB dla Frania. Tu są informację o Franiu "w pigułce":
https://www.babyboom.pl/forum/mozesz-pomoc-zobacz-f220/franek-waleczny-pomoz-mu-byc-zdrowym-41825/
Darowizny na konto fundacji można odpisać sobie od podatku.

Jeśli macie dziewczyny jakieś kontakty, to bardzo proszę, prześlijcie informację dalej. Będę Wam bardzo wdzięczna:)
 
Do góry