reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

Inka to fakt widać po tych co długo tańczą, że tańczą wyprostowani że hej a np jak stoją na przejściu to nogi jak do tańca ułożone :) ale tak rekreacyjnie a nie zawodowo to fajnie :)
 
reklama
Mam pytanko do mam z JG :) Można u nas w okolicy/samej JG kupić gdzieś ciuszki dla ciężarnej? Na allegro nie chce ryzykowac z uwagi na zmieniający się rozmiar a nie wiem gdzie po jeleniej szukać :)
 
Panna Cotta niestety z ciuchami cieżko. Spodnie kupiłam w h&m w Zgorzelcu, jakieś na lumpach a tak to leginsami sie ratowalam. Bluzki widziałam w galerii karkonoskiej na 1go maja. Polecam jednak kupić coś uniwersalnego, co wykorzystasz pózniej. Swetry, bluzki over size.
 
No z lumpami w JG to ciężko mi sie odnaleźć, po tym jak zlikwidowali mi ten ulubiony w domu dziecka. Nawet nie wiem gdzie są fajne :D
Ogólnie to marzyły mi się ogrodniczki ciążowe, od zawsze :) ale nie widzialam nigdzie fajnych.
No ale przejade się i pochodzę po tych sklepach, może coś wygrzebię :)
 
inka85 Szymon od ponad 2 lat chodzi na intensywna terapie wady postawy to między innymi ale zapadnięta klatka piersiowa "szewska" na tyle że nie mógł łapac pelnego oddechu i odpowiednio filtrowac płuc, nie otwierały sie bo nie miały miejsca wszystkie pecherzyki płucne i dochodzilo do czestych infekcji a co za tym idzie antybiotyki i stany zapalne mieśnia sercowego.
Dlatego od 2 lat moim celem jest wykorzystac maksymalnie to co mogę i jak mogę na rehabilitacje dla niego. Klatka stopniowo się rościąga, łopatki sie chowają , maly zdecydowanie mniej choruje. Niestety cały czas ma mala wydolnosc (pojemnośc) płuc, na co juz nawet logopeda zwrócil uwage, stad moje szaleństwo na punkcie zajęc dla niego, które by rozciagnęły go troche. Obecnie bierze solux i kinezyterapie, ok60 min
Co do Tanców spodobalo mu sie mały jest giętki i kruchy, szybko załapał kroki i dorownał dzieciom które chodziły juz na tance 4 lekcje i sie uczyły za co zgarnął pochwałę co go podbudowało i zmotywowało. Więc na razie bedziemy chodzili 2x w tygodni cena za m-c to 70zł wiec nie majatek a zawsze to godzinka ćwiczen oddechowych.

Co do warjacji dotyczacej zawodostwa nie mam takich aspiracji, wolala bym karate czy aikido dla niego, ale niestety w klatce musza mu sie cofnąc "tylne" zebra , które wystaja z przodu, ma widoczne takie "kujki" .
No szczepienie zaliczone!!!! Bez krzyku i wrzasku pojawiły sie tylko lzy w oczach bo to 2 kłucia w obie ręce :zawstydzona/y:
Dzis przed nami basen tu w cieplicach zobaczymy jak nam to sie przyjmie.
 
reklama
Do góry