reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

inka85 tak powoli, jeszcze kombinuje z zajęciami dodatkowymi dla dzieci, Natalka zażyczyła sobie balet dziś idziemy zobaczymy czy jej się spodoba. A Szymek na Hip-Hopie zobaczył dziewczyny same powiedział cyt " to dziewczyński taniec " i on nie chce. Dziś Pan prowadzący zajęcia powiedział ze mały ma dryg i czy nie chce spróbować w towarzyskim, ja powiedziałam ze zapisać mogę ale czy Szymka mu się uda utrzymać i zainteresować??? Ja rozpoczęłam wizyty u dietetyczki i mam nadzieje ze mi pomoże, a jak już ułożę popołudnia dzieciom chce na ćwiczenia ja ruszyć.
także troszku się jeszcze dzieje:-D:-)
Co do Szczepienia to mam z Szymkiem w pt ale chyba lizakiem tego nie załatwię:-(, poza tym od jutra rozpoczynamy rehabilitacje. UFFF.
 
reklama
Heksa Ty to zabiegana kobitka :) na jakie ćwiczenia się wybierasz? A w JG jest balet nawet nie wiedziałam pewnie moje dziecię jak podrośnie też będzie chciało na tańce bo tak lubi

PannaCotta witamy i zapraszamy w więszym gronie weselej :) Może coś więcej o sobie :)

Pogoda do bani siedzenie w domu z moim chorowitkiem trochę ciężkie bo nie widać, że chora i ciągle coś chce robić ;) na spacer niby możemy wyjść ale wiadomo w taką pogodę to wolę nie
 
Dzień dobry
Panna Cotta witamy serdecznie :-) zostań z nami na dłużej!

Heksa ciekawe co dzieciaki wybiorą, a na język też ich zapisujesz?

Pogoda faktycznie okropna i spacery odpadają. Nas ratuje jedynie basen, zawsze to jakaś alternatywa.
Gdzie ta polska złota jesień?
 
Panna Cotta witamy serdecznie
Dareczka jest w każdej szkole tańca a w JG są 3 my wybraliśmy Iskre. Zabiegana teraz na początku aby to wszystko poukładać. Ja mam pod nosem Ladyfitness ten co jest nad Netto w Cieplicach tam aerobik, step czy cos na urządzeniach.
Inka 85 tak zapisałam na j. angielski 2x w tyg. bo w szkole ma na lekcjach ma 2x niemiecki i po lekcjach w ramach świetlicy na zajęcia plastyczne do Przystani twórczej. I 1x basen. Zobaczymy ile z tego nam zostanie:-D
 
Heksa widzę, że grafik ustalony. Ale to dobrze! Ważne by dziecko robiło coś, co będzie lubić, o glupotach myśleć nie bedzie :-)
Kiedyś takich możliwości nie było.

My mamy jeszcze czas ale na pewno będzie język i sport. Zajęcia muzyczne i taneczne raczej nie ale kto to wie, co Młody będzie chciał robić. Póki co mamy basen i to jest strzał w 10!!!
 
U nas Szymon chodził na piłkę nożna ale jak 2 x oberwał piłka tak się zraził i nie chce, owszem gra chętnie ale niestety na takie treningi nie chce chodzić, w czwartek jedziemy z Szymkiem na 1-rwsza lekcje tańca towarzyskiego ciekawe czy mu się spodoba:crazy:
Co do basenu i nauki pływania musimy się wstrzymać do kończ rehabilitacji.
 
Heksa to daj znać czy się taniec podobał. Taniec ma niewątpliwie ten plus że o nim człowiek chodzi wyprostowany. Ja chodziłam przez jeden sezon i to był czas kiedy przestałam się garbić :) gdyby nie to że nasza grupa się rozleciała może pochodziłabym dłużej :)

Miłego dnia!
 
reklama
Ja tez kiedyś chodziłam na tańce do Kurzaka.
Może i człowiek prosty chodzi ale po kilkunastu latach kobiety wyglądają trochę pokracznie- nogi/stopy na zewnątrz i Kaczy kuper :-) :-)

Heksa jeśli mogę spytać- jaką rehabilitację ma Szymon? Korygujecie wadę postawy?
 
Do góry