reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

Franiowa ja tez 3mam kciuki, i za diety:)
Zuza super ze szczesliwie dojechaliscie:) Moja to uwielbia moj odkurzacz, zawsze pomaga:) ciekawe czy taki zabawkowy by ja na dlugo zadowolil...
A ja zostalam gosposia na dwa domy, tesciowa poszla do szpitala;/ i musze troche tam zagladac, bo tesciu nie bardzo. moj R jest inny i pewnie lepiej dalby sobie rade, ale jakos to chyba ogarne...
 
reklama
Zuza zmieniłam suwaczek, żeby nie było hi hi :)

Mnsmile dasz radę, no i w takich sytuacjach jak by nie było trzeba sobie pomagać

Franiowa
wytrwania w postanowieniu!
 
padam na twarz ;/
złaziłam się dzisiaj za rzeczami dla Naty. Normalnie znalezienie białych rajstopek graniczy z cudem!!! Czapkę też od biedy kupiłam, bo też w żadnym sklepie nie było białych czapek... no i na jednym stoisku na bazarze była jedna jedyna.
Przed chwilą w końcu zjadłam obiad bo odkąd przyszłam to nie dawałam rady bo Natasza za nic nie chciała znowu spac i ciągle marudziła jak się oddalałam na chwilę do kuchni. Teraz mały szkodni wreszcie zasnął, także przytulam głowę na chwilę do poduni :)
miłego wieczorku.
 
Izu aż taki problem z białymi rajtuzkami kurcze my w styczniu chrzciliśmy małą i w pierwszym sklepie dostałam fajne białe i to bardzo białe rajtuzki (kupilam na długiej tam na rogu gdzie też wózki są) i miłego odpoczynku po ciężkim dniu
 
Dzięki dziewczyny, dzięki:)

Mula jest suuper:) Dietę zaczynam od nast tygodnia:) Jeszce musze sobie pofolgować..ehm..:)
 
reklama
wczoraj nie miałam weny żeby napisać :( więc siedziałam cicho.
Teraz mój mały szkodnik śpi, więc mam trochę czasu.
Skubana Natasza zaczęła się już podnosić... jakaś masakra, po prostu rozwija mi się w niesamowitym tempie. Ja jej daje wczoraj moje kciuki żeby sobie ścisła a skubaniec spiął się i zaczął się podnosić.
Dzisiaj do mnie dotarła wiadomość że cukier podrożał! Mama do mnie zadzwoniła i mówi że u nich w Realu cukier 4,60... a ma być po 8 zł. Od razu zadzwoniłam do P. żeby kupił w Niemczech cukier bo tam ponoć jest po pół jurka.
 
Do góry