reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

dzięki Kochane!
bylysmy i wszystko ok. Ja wiedzialam ze bedzie bo ladnie pila, zjadla kleiku i ten cycus chyba zbawienny:) juz nawet ma humoer i sily, i przespala pol dnia:)
 
reklama
cześć dziewczyny:-)

Nie wiem czy któraś z Was jeszcze mnie pamięta.
Chciałam Wam tylko napisać,że jednak rodziłam w Kowarach i jestem bardzo zadowolona z tego wyboru:tak: Mój poród był rewelacyjny,a położne tam to anioły.Cudowne kobiety:tak:
Malutką niestety przewozili do Legnicy,ale i tak nie żałuję,że tak wybrałam.
 
Faktycznie tylko tydzień różnicy między naszymi dziewczynkami:-) A malutką przewozili,bo tak jak mój synek miała żółtaczkę...I wieźli ją tam na leczenie.
 
Mnsmile super ze juz minelo :-)

Ania to dobrz ze jestes zadowolona z porodu :-) Gratuluje córeczki!!! Niech zdrowo rośnie!!!
ooo to zółtaczka sobie w Kowarach nie radza?
 
reklama
zuza-anna dziękuję:-) Z tego co wiem to cokolwiek dzieje się z dzieckiem to jest przewożone do innego szpitala.Tak naprawdę to w Kowarach chyba oddział noworodkowy nie funkcjonuje.A moja Oliwia miała bardzo mocną żółtaczkę,musiała mieć transfuzję,a tego nie robią chyba nawet w Jeleniej.
 
Do góry