reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

reklama
U nas termofor, suszarka ciepłym strumieniem na brzuszek i masowanie, masowanie, masowanie. Wszystkie kropelki działają może za pierwszym razem ale brzuszek bardzo szybko się do nich przyzwyczaja i przestaje reagować. Ja staram się już nie podawać. Piję dużo herbaty koperkowej i to też przeciwdziała wzdęciom. Dwa razy byłam zmuszona podać kawałeczek czopka....
 
Na brzuszek okłady dają ulgę na kupkę jak mi się tak darła bardzo to przyznam się ze kawałek mydełka albo czopka dawałam i chwila moment i juz była i od razu ulga i koniec placzu tylko ze za czesto nie mozna tak pomagac bo dziecko moze sie przyzwyczaic
 
ja szybciutko tylko napisze ze kolki mielismy do roku chyba;) Ja zwolenniczka sabsimplex pomagał w większośi przypadków ( czasem polski espunisan) nic innego nie pomagało no i oczywiście ciepło na brzuszek
 
katar porażka gorszy niż ostatnio. Noc do 2 nieprzespana tylkopłacz;( ok 3 zakropiłam mu znowu moimi kroplami (musze sie dowiedziec czy to niebezpieczne jest ) i spal do 8. Takjakby dzieciece krople na niego nie działały nic
 
Ja dziś byłam u dr Ż. z wynikami małej i wszystko jest jak w najlepszym porządku :) jupi! Dopytałam w końcu jak mam małej ten gluten podawać i zapytałam o podawanie Sinlac jak radziła FraniowaMama i powiedziała, że takiej drobince jak najbardziej.

Eliza
dużo zdrówka dla Wiktorka!
Izu jak Nataszka?
 
Dareczka - i jak z tym glutenem? Ja chyba dziś spróbuję zacząć słoiczkowanie ;-) Super, że wyniki Dobrusi w normie.

Zuza - jak ząb?

Ilizkacz - no, właśnie jak tam Wiki? Biedaczek...

My mamy dzień pod tytułem "leń" :-) Dowiedzieliśmy się tylko, że dokładnie pod naszym domem (od strony tego parkingu gdzie Zuza stawiasz auto będziemy mieć... obwodnicę Karpacza. Myślałam, że mnie szlag trafi... Także trochę doła złapałam. Dokładnie na tym mostku będzie koniec tunelu który będzie pod Kolorową...
 
reklama
Holly a więc kupujesz kaszkę mannę pisze ze zawiera gluten i robisz jak w przepisie tyle ze mi kazała zacząć od robienia jednej łyżeczki. gotowe albo podajesz dziecku albo dodajesz do mleka czy później do zupek
 
Do góry