reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

Holly dawalas Leosiowi słoiczek? smakowalo? :)
ja mialam kryzys przy obiedzie bo urazilam sobie ta rane przy zebie i prawie sie poplakalam z bolu :( a teraz wciagam faworki hihi
kurcze jak oni sobie wyobrazaja ta obwodnice.... bezsensu ze przy samym domu bedziecie to miec... to gdzie ja teraz parkowac bede? ;)
 
reklama
u nas dzis lepiej. byl moment ze myslalam ze sie znowu zaczynaja bolesci, ale ululałam i sie uspokoila. teraz staram sie uspac ja na rekach.
dareczka, super że wyniki są dobre. oby tak dalej.
zuza, żyjesz z tym zębem? :)
 
hej:)
dzieki zuza:) ogolnie bardzo zaluje ze mnie nie bylo, ale nie rozstawalam sie z kibelkiem, wczoraj mi przeszlo, ale... Mala zaczela wieczorem wymiotowac:( kilka razy i juz nie miala czym, nic pic nie chciala ani cyca:(, postanowilismy z R pojechac do szpitala. Ogolnie nie miala bieguki, dali nam jakis probiotyk, stwierdzila ze nie jest zbyt odwodniona i ze moze nas puscic do domu..... ufffffffff dzis jedziemy do lekarza na kontrole. Cala noc wiece jaka byla... na szczescie w nocy nic, dzis juz ok, troche zjadla, mam nadzieje ze juz koniec...
 
Miejmy nadzieje ze Lence nic nie bedzie ! ze to jednodniowe ale cos jest na temacie , bo mojej znajomej synek tez jakis wirus zlapal 2 dni goraczka do tego wymioty :/ biedaczek tylko ze juz troszke straszy wiec rozumie co sie dzieje a takie jak nasze mialuszki to szkoda jak dobaili bo biedactwa nie wiedza i nie powiedzieca co boli ;(
3mam kciuki za mala zeby wszytsko bylo dobrze ;*
 
Dziewczynki, z własnego doświadczenie mogę tyle powiedzieć: w apteczce oprócz p gorączkowych mus to enterol (jest dla dzieci taki fajny w saszetkach) a w lodówce hipp ors. Przy tym sezonie wirusowym to po prostu mus.
Zdrówka dziewczyny dla wszystkich:)
 
reklama
Do góry