reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

ilizkacz, dziekuję!!!:)


I pomyślec że pracuję w...KK:)

Franek na sterydach i antybiotyku:( Połowa turnusu praktycznie nam przepadła:( Te jego płucka:(
 
reklama
Ilizkacz, dziękuję bardzo:)

Olu, ja już się melduję na miejscu.
Miesiąc wolnego od wyjazdów.

Teraz obrabiam zdjęcia, bo chcę powklejać trochę na watku Frania
 
Hej Aga, super że już w domku:) Jak podróż minęła, jak mały się czuje? szkoda że trochę potraciliście zajęć na turnusie.... napisz jak Franek się ma....
 
Ostatnia edycja:
Oj, Olu.. ucieszył się i zaraz oblizał:)

Dla niewtajemniczonych: pewnego pięknego dnia zrozpaczona :)tak:) opowiedzialam Oli jak to Franula był wyrzucił z wózka ukochana żyrafkę (nie byle jaką bo samą Sophie z naturalnego kauczuku, ze specjalnym wzorkiem kropek pobudzających wzrok dziecka i łatwa do łapania - bo problemy z łąpkami itd). Na niej Franula uczył się manipulowac rączkami. No i co ciotka zrobiła? Jak pojechaliśmy na turnus kupiła ją!!!
Olu, ja wiem jak droga jest ta zabawka... Dlatego też stosownie się odwdzięczę:)

W wątku franiowym napisałam słów kilka o kurczaku:)
 
a ja wykasowałam to pytanie czy mu się podobała bo mi się wymyśliło, że to niezbyt stosownie tak się dopytywać... niech mu służy. baaaaardzo się cieszę, że sprawiła mu radość, to tak na powitanie po ciężkim turnusie jako nagroda za ciężką pracę którą odwala każdego dnia:):)
 
Oooolu, przestań:)
Kochana z ciebie kobietka:)

Patrz:
4Yd2Mahw1uWaHQRvVX.jpg




Kaasiutka, wiesz kiedy wywiarówka u naszych lasek? Bo niczego w tym domu nie moge się dowiedziec po powrocie:)
 
reklama
Do góry