reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

Cześć dziewczynki. fantastyczna pogoda co nie? Taki żar z nieba, że nie wiem gdzie mam się chować:)

Czarownico, mogę podpytać koleżankę walczyła z kolką baaaardzo długo, stosowało wsio co było w polskiej aptece i NIC. Aż ktoś jej polecił specyfik niemiecki, pojechała do Gorlitz, kupiła i problem się skończył po pierwszych kropelkach :)

Agusia, ja Ci chętnie basterka mojego małego pożyczę do dogo, uliżę Frania, ucałuje ze hohoho :) A tak poważnie kurcze nie wiem, moja koleżanka też nie ma pojęcia, to nie jej rejony niestety .
 
reklama
Cześć dziewczyny,

na chwile ino wpadam.
Kurka, rozpuście wicie prosze w sprawie dogoterapii, pliz...

Zuza, kolczyki w JG w każdym gabinecie kosmetycznym:)

Czarownico, z niemieckich specyfików polecam Lefax. Tylko to zadziałało na Frania. Sab Simplex tak chwalony, tylko pogaraszał sprawę. Lefax stosujemy do dziś, jesli z brzuszkiem jest problem.

Olu, pozdrowienia i....masz bęcki po moim powrocie..;-)

Pa kobietki
 
dzięki dziewczyny za podpowiedzi, w razie czego ścignę szwagra po te kropelki bo w DE mieszka ale czy to kolka kurcze, sama nie wiem, bo Tadzik tak nie miał, wczoraj zaczeło się od 19stej, do 21. wyglada to mniej więcej tak, ze zaczyna płakać, rozrzuca rączki i nóżki i krzyczy chwile potem ucicha, znów krzyczy chwilę, cichnie i znów krzyk, ulewa jej sie przy tym często i odbija głośno czasami wtedy jest cicho dłuższą chwilkę, wczoraj pomogła kąpiel, chyba bo po niej ulało jej się ogromnie, płakała jeszcze chwile i jak zasnęła ok21.30 tak spała do 1.30


Franiowa mamo popytam w sprawie dogo, poznałam niedawno u znajomych mamę i niewidomego pięciolatka i zdaje mi sie że ona cos wspominała, jak tylko dorwę do niej tel to spytam

Olu, Twój Sebuś zdaje się że miał taki moment że łapał cyca, chwile ciagnął a potem w ryk, i znów zasysał i po kilku łykach płacz? Pytam bo Pusia tak robi popołudniami i nie wiem czy to ma zwiazek z tym wieczornym cyrkiem, sam przestał czy jak sobie z tym radziłaś?

Przedwczoraj na wieczór pogoniłam rodziców, jest mi lżej, K. mówi że jego to zamieszanie nie zmęczyło, no tak, bo jechał rano na cały dzień do pracy, a wieczorem siedzieli do późna i gadali, a ja kimałam z Tadkiem bo tylko u niego cicho było, aha donoszę ze w casto jest całkiem ładna przeceniona z 23zł firanka do pokoju dziewczynki po 9zł za mb, wysoka cos na 200cm, wczoraj za 21 zl zakupiliśmy 2.40 na okno w pokoju Marty, taka w królewny, czekam jeszcze az przecenią ta w spidermana to dla Tadzika bym miała

spadam Kochane, Tadzika musze do przedszkola wyszykować
 
hej dziopeczki po dluzszej znow nieobecnosci:zawstydzona/y:

ja w domku produkuje okardki no oprocz dziury miedzy 11 a 14 bo w szpitalu lezalam ale nie urodzilam:no:
zaczelam plamic w sobote i to bylo powodem mojej obserwacji
poki co na usg wyszlo ze mala ma 3400 w 38 tyg i 1 dniu ciazy mam nadzieje ze juz duzo nie przybedzie bo znow kolosa rodzic to masakra bedzie:tak:
wczoraj od rana byla masakra rano na badanie do szpitala tam czekanie az laskawie najpierw zrobia obchod a pozniej wezma do badania w miedzyczaie zalatwic zawiaczenie do PUP ze w szpitalu lezalam bo oczywiscie glowa nie na karku i o przedwczorajszym podpisie zapomnialam:sorry2: w Up przypomnialo mi sie ze zaswiadczenie o ubezpieczeniu musze do szpitala dostarczyc wiec od razu mi wydrukowali
nastepnie na zakupy z m prezent czarkowi kupic jakies balony do pokoju i oczywiscie jakies slodycze dla dzieciakow i skladniki na torta:sorry2:
po zakupach do szpitala zawiezc zawiadczenie i odebrac wypis no i wreszcie do domu po 13 gdzie przed 8 wyjechalismy z domu:sorry2:
przyjechalismy czarek do spania m balony dmuchal a ja torta robilam, tort ekspresowy:-D
przepis?
gotowe spody
gotowy krem w proszku
śmietan fix i śmietana na bita smietane
i owoce z puszki oczywiscie juz pokrojone:-D:-D
misz masz a tort prawie jak z cukierni a za polowe ceny:tak::tak:
bezposredniego zdj tortu nie mam ale takie pobiezne tyle ze od mamy musze wziasc:tak:
poznij goscie przyszli dzieciaki sie pobawily my chwile posiedzielismy no i jak goscie poszli to sie za kokardki wzielam:-p
na 17 miałam jeszcze do mojego gina ale przełóżyłam na za dwa tyg jesli nie urodze bo po co ama placic jak mnie dzis badali w szpitalu:sorry2:
wiec 50 zl moze w kieszen:-p:-D:-D
a co na badaniach? zbadał mnie mowi ze wszystko w porzadku szyjka wreszcie zaczela mi sie skracac i jest juz przyparta :)eek:) i ze chyba jest na palec ale co jest na palec to nie zrozumialam:no::-D:-D:-D
mam siedziec w domu i czekac na skurcze:tak::tak::tak:
a dzis narazie sobie leze ale zaraz sie za chlupe trza zabraca pozniej za okardki i obiadek:tak::tak:
 
Witam:-)
Jestem mamą na pełnym etacie dwulatka urwisa;)
Chciałabym zaproponować nowy wątek;)
Jeśli mieszkacie w Jeleniej lub w okolicach napiszcie może o miejscach przyjaznym młodym mamom z dziećmi...
Może np miejsca gdzie mamy mogą spokojnie się spotkać a dzieciaki mogą się pobawić?
Polećcie co robicie z maluchami jak ciągle i ciągle pada deszcz, gdzie chodzicie, żeby dać maluchom się wyszaleć?
Może jeszcze jakieś sklepy np z odzieżą używaną fajne dla dzieciaków, bo ja niestety nie trafiłam jeszcze do takiego.
Buziaki
 
Witam
zapraszam na nowy watek o jeleniej :)

a tak jeszcze pytanie może są tu mamy chłopców (rozmiar 82 -92) jeśli tak to zapraszam na aukcje ciuszków.
Mój nick to ilizka.
Aktualnie zbieram na szczepionkę pneumo i meningo na szczęście ostatnią dawkę;)
Mam jeszcze wózek spacerówke w bdb stanie za 100 ale taką rozbudowana bardziej lekką do sprzedania, zainteresowanym zdjęcia mogę wysłać na meila
 
reklama
Ja polecam jednak po sab simplex samej się wybrać, zawsze można coś kupić przy okazji a cena w aptece jest polowe tańsza;) Przynajmniej ostatnio jeszcze tak było

My na tych kropelkach byliśmy ponad pół roku i tylko one pomagały :) Mąż zawsze jeździł i chyba płacił ok 7 euro za butelke.
Ponoć są też w czechach
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry