reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

Hejka laski.

MisiaM witam w klubie dołków finansowych... między innymi dlatego ja narazie nawet nie myślę o odstwianiu Sebastiana od cyca, Bebilon drogi jak szlag...
Mói Bastek za 3 dni kończy 8 miesięcy- gaworzy - gada baba i mama, ale to takie sobie gadanie, nawet jest jakaś mądra nazwa echo... cos tam nie zapamietałam. Sebek również nie siada, posiedzieć posiedzi, ale koło 10 - 15 min i krzyczy...więc nie sadzam go na siłę. mój przewraca sie namietnie z pleców na brzuszek, ale tylko w jedną stronę i w pozycji na brzuszku próbuje się przemieszczać, narazie wychodzi mu w kółko.
dzis przebił się 3 ząbek- pierwszy na górze:)

Chętna na biżuterię jestem jak nie wiem, ale mam mnóstwo pilniejszych i wazniejszych wydatków teraz...niestety...

A próbowałaś wystawiać się na allegro?

a u nas po ostatnich chłodach Natala się przeziębiła. ma tylko katar, ale wszystkie wiemy co to znaczy, budzi sie bo nie może oddychać, płacze. do tego Natka ma odruch zwrotny jak tylko wydzielina zaczyna jej spływac do gardła i od razu rzyga.... juz dwie zmiany pościeli i piżamek a dopiero 24... nawet mi się mysleć nie chce co będzie do rana, narazie ja mam dyżur, od 3 przejmuje sprawę mąż.
P. w nowej pracy jak dotąd czuje sie świetnie, chwali i ludzi i warunki, jest megazadowolony:) strasznie się z tego cieszę:) normalna atmosfera, od razu umowa, proste jasne warunki. naprawde niebo a ziemia. teraz czekam oczywiście aż łaskawie Pani z Żabki wypłaci ostatnią pensję bo póki co miga sie jak tylko może, zwodzi nas już od piątku.....niech to szlag..niezły kanał ten sklep...no, ale to już za nami, teraz mam nadzieję, że będzie lepiej:)

Aga, co u Was? wcale się nie odzywasz...jak Franuś się ma?

DOBRACZAROWNICO, CZARNUSZKA, halo co z Wami?
 
reklama
a ja dalej chora :(
czuje sie fatalnie......

Mama dojechala do domku i mowila ze tez sie rozchorowala...
Szkoda tylko ze juz pojechala bo tu zaraz imprezy sie posypia :) urodzinki, imieninki, rocznica hihi
Byla prawie 3 tygodnie i bardzo jej sie tu spodobalo :) pokazalam jej Hage i Scheveningen, Amsterdam i okolice a w niedziele jeszcze zabralam ja na wycieczke przez wode na druga strone autkiem i to bardzo jej sie tez spodobalo :)
Przy okazji wykorzystalismy sytuacje ze jest babcia i poszlismy na wesele a ona zajela sie Malutka :)
to tak w skrocie bo poza tym to duzo jeszcze sie dzialo hihi

Natalineczka > jak sie czujesz? Ty juz rodzic przeciez powinnas.....
a kto bedzie sie opiekowal Czarkiem jak bedziesz w szpitalu?

MisiaM > my chyba jeszcze nie mialysmy okazji sie 'poznac' :)
Fajnie widziec nowe twarze na forum!
Widze ze mamy córeczki w podobnym wieku.
Moja Mala siedzi sama i jak ma cos obok zeby sie podciagnac to podniesie sie i sama tez usiadzie a podloga juz cala jej hihi
co prawda chodzi tylko do tylu bo jak narazie opanowala tylko odpychanie sie na raczkach a nie podciaganie bo pupa zbyt ciezka :)
obraca sie tez wokol siebie na brzuszku i tak spaceruje wszedzie.
Ostatnio zaczela tez sztywno stac na nozkach i ma ogromna frajde z tego! Bardzo jej sie to spodoba tylko narazie jeszcze niewie po co to i o co tu chodzi... niewie ze trzeba nogi przekladac :)
a u nas zabkow brak :( slini sie okropnie juz od dluzszego czasu i marudzi przez zeby ale jeszcze zaden sie nie przebil i troche mnie to juz martwi bo wszystkie dzieciaczki juz maja zabki a ona nic....

Ola > super masz z tym cycem! nasza Mala jest na Nestle Nan i niestety masa kasy na to idzie no ale cos dziecko musi jesc :)
Widze ze Sebus to juz sprytny chlopak i niezle sobie radzi! Moja Mala tylko cos tam opowiada po swojemu i cwiczy glos piszczac hihi ale jeszcze nic nie udalo jej sie powiedziec....
ooo Duzo zdrowka dla Natalki!
Supez ze P. znalazl inna prace bo ta Żabka to tragedia byla!!! Pozdrowienia dla niego.

A gdzie reszta dziewczyn?
 
Zuza nie przejmuj sie ząbkami. Im później wyjada tym beda mocniejsze i zdrowsze ( moja mama jest stomatologiem).
Dziekuje za miłe przywitanie.
Misia jeszcze nie pełza. Ale pwoli kobinuje :) Pocieszna jest przy tym.

Olu allegro to za duza konkurencja no i dodatkowe koszty. A próbowalam i nie wiele sie sprzedało. W sumie to co sie sprzedalo musiałam zapłacic za allegro za wystawienie tego wszystkiego.

Chce na szafie spróbować, ale trzeba wpłacic 3 zł dla weryfikacji konta a na moim jest obecnie -2,75.
Juz sama nie wiem co robic zeby cos sprzedac.

A ja z cyca zrezygnowałam bo szczerze powiem bylam już zmenczona. I Miśce wyszedł ząb i mnie pociachala.
 
i kolejny dzien choroby :(
ja ledwie mowie bo tak mnie gardlo boli a malutka dzisiaj rano wstala okropnie przepocona!
przykryta byla tak jak zawsze a mimo to az cala glowke miala mokra i potowki na pleckach sie pojawily :(
daje jej caly czas paracetamol i smaruje na noc.... ale w dzien szaleje i sie smieje!

wczoraj obnizylismy lozeczko juz cakliem na dol bo Mala zaczyna lapac szczebelki i sie podciagac....

rozmawialam wczoraj z moim M. i jednak postanowilismy jechac do Pl w pazdzierniku :) jeszcze nie wiemy dokladnie kiedy i czy na 100% nam sie uda ale bedziemy chcieli! Bardzo sie ciesze bo potrzebuje chyba juz troche odreagowac od tego wszystkiego tutaj...

co robicie dzisiaj na obiad? bo mi skonczyly sie pomysly.... siedze i sie zastanwiam co tu zrobic hihi

MisiaM > wiem wiem :) wszyscy tak mowia z tymi zabkami ale ja sie martwie bo sama zawsze mialam jakies problemy i teraz jeszcze nosze aparat wiec to jest dla mnie wazne....
przeczytalam Twoj post i zaczelam sie zastawiac o jakie kolczyki chodzi... ale nagle mnie olsnilo ;) i zobaczylam linka hihi
Masz talent! Ja niestety raczej w takich kolczykach sie nie lubuje :( ale wkrotce swieta wiec moze komus prezent zrobie.... zobaczymy ...

natalineczka > hihi jak ona juz teraz jest taka uparta to co bedzie pozniej? ;)
Zycze zebys dlugo nie musiala czekac i zeby wszystko szybko, sprawnie i z jak najmniejszym bolem minelo a Malutka zeby zdrowa byla!
A Czarus co na to wszystko? wie ze nie bedzie Ciebie przez pare dni?
 
hejka laski:)

MisiaM no ja też jestem już troszkę zmęczona cycowaniem, zwłaszcza że mój cycoholik ma swoją ulubioną porę około 2-3 w nocy, budzi się i koniecznie cycuś musi być....co do zębów- właśnie wylazł 3 ząbek, pierwszy na górze, chyba nie muszę Ci mówić co to oznacza dla mnie.....ale jakoś dajemy radę...

U nas też choroba, dzieciaki z katarami, ja gardło zawalone i mówić nie mogę, mój się śmieje że w końcu cisza w domu:)
Sebastian tak był w nocy zatkany, że nie spał do 5 rano i krzyczał nieustannie. Nic nie pomagało ani noszenie na rękach ani bujanie, no a cyc na krótko, jak ssał była cisza, jak wypił wszystko to krzyk. w końcu przytargałam z parteru wózek i bujałam go tak do samego rana, nie spał ale przynajmniej sie nie darł....ufff. a dziś jestem w nocy sama bo mój ma nockę... więc zapowiada sie wspaniale, dwoje chorych dzieci no i ja też nie tryskam entuzjazmem po ostatniej....
 
ooo a co tu taka cisza?
gdzie wszystkie sie podzialy ;)

u nas wczoraj wieczorem byla okropna burza... trzaskalo i lalo
a dzisiaj znowu cieplutko :)

moj M. wczoraj mi zaproponowal ze moze pojedziemy gdzies na jakies wieksze zakupy jezeli chce cos sobie kupic albo do jakijs reatauracyjki hihi bo sam niewie jaki mi zrobic prezent :)
ale ja postanowilam ze siedzimy w domku bo nadal troche chorzy jestesmy a najbardziej martwie sie o Malutka.
wiec dzisiaj wieczorkiem albo ja albo M. wyskoczy na zakupy i upichcimy cos dobrego sami w domku i bedziemy sie obrzerac przez weekend :D

zdrowka Olu!!!
 
reklama
U nas nocka lepsza, dzieciaki spały bez problemu więc i ja trochę sobie odbiłam. czuje się koszmarnie- gardło zawalone, po głowie jakby mnie ktoś młotkiem walił....
A jak tam u Ciebie, też coś wspominałaś o jakimś choróbsku....
 
Do góry