reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

reklama
Hej Anulka.
No ja ostatnio tez tak mam że wciąż zaglądam na forum a tu pusto jakby wszystkich wymiotło

FRANIOWAMAMO, NATALINECZKA, DOBRACZAROWNICO, AGABE, CZARNUSZKA- odezwijcie się!!!! Jedynie Zuza-Anna jest usprawiedliwiona bo wyjechała nad morze...

U nas tak- Natala choruje...chyba wirus jakiś:no: Noc nieprzespana, ale mała dziś w troszkę lepszym stanie- głównie w odniesieniu do temperatury. wczoraj utrzymywała się w okolicy 39 stopni, mimo podania maksymalnej dopuszczalnej dawki leków:-( Do tego wymioty... Dziś temperatura na oko troszkę niższa, zaraz sprawdzimy ile stopni. dobrze bo jakiekolwiek leki mogę jej podać dopiero po 16 żeby nie przekraczać dozwolonych ilości. póki co, nie rzyga:tak:więc to też dobra wiadomość.

Sebuś wrąbał wczoraj obiadek aż mu sie uszy trzęsły:-)więc ten bunt to chyba jednodniowy wyskok.;-)Maly bez żadnych objawów chorobowych. no i tyle u nas...
 
Odzywam się:)
Olu, u nas też stan wzmożonego poddenerwowania, bo Franek gorączkuje, byliśmy z nim dziś na pulmonologii.
Wirusy mają się teraz świetnie. Niestety:(
 
Szlag z tymi wirusami!!!! U nas skok do 39,3 stopnia. Podałam nurofen w syropie i położyłam małą spać. wstała po 2 godzinach. koszulka można wykręcać, taka spocona. ale czoło chlodne:-) mierzę temperaturę- 36,7 stopnia:-D
 
rany, czy tylko ja tu jestem? :szok:
czuję się jakbym pisałam sama do siebie....
Nat śpi, bez gorączki. ufff, ulżyło mi jak nie wiem:-)
a teraz skończyłam prasowanie, oglądam CSI na AXN i piszę... hm, tylko do kogo...
 
No to mi ulżyło że jesteś ze mną w tej wirtualnej przestrzeni.

Cieszę się bardzo że małemu spadła temperatura:-) U nas też lepiej:-)

Co do CSI- finaly sezonu we wszystkich cyklach;-) przed chwilą widziałam rozpiskę- dziś do 4 rano....ale ja zaraz odpadam, jeszcze tylko młodego nakarmię.

FRANIOWAMAMO- napisz w wolnej chwili jak tam te chrzciny/roczek się udały:-)

Spokojnej nocy- mama majaca w domku chre dziecko potrafi docenić wartość tych słów;-) Życzę i Tobie takiej spokojnej nocy...

a co powiedzieli na pulmonologii?
 
reklama
Do góry