reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

JULKOWA - powiem tak, ty tu dziewczyno nie pitol o jakims zaśmiecaniu:-) bardzo mile sa widziane nowe twarze na naszym malutkim podwórku;-)

Co do Frania i jego mamy, ja tez kibicuje im ze wszystkich sił. Kiedy czytałam wątek franiowy ryczałam tak że aż moja córcia się popłakała bo nie wiedziała co się dzieje....

FRANIOWAMAMO- to nie jest tak że tylko Franuś jest dzielny. Bo to Ty jesteś motorem jego wszystkich postępów i ciągle walczysz o niego. Nie każda kobieta miałaby tyle sily i chęci by walczyć o zdrowie dziecka. Odwalasz kawał dobrej roboty kazdego dnia kochana i nie boję się tego glośno powiedzieć. A przy tym spotykają Cię na każdym kroku takie nieprzyjemności i tacy kretyni że aż żal wspominać- tu komentarz do wymianki wiadomości na privie;-)Bardzo bym się cieszyła gdybyś mogła nas jutro odwiedzić ale okazji będzie wiele a zdrowie Frania na pierwszym miejscu.

ZUZA- super że się odezwałas bo nie wiedziałam czy ci nie napisac na kom już jakiego smsa. szkoda że maleńkiej twojej nie bedzie ale rozumiem. Zreszta kolo 16-17 to i moje dzieciaki pewnie będa spaly na drzemce popołudniowej. to akurat dobrze bo przynajmniej ja będe mogła spokojnie kawke wypić z Wami:-)

Wygląda na to że będziemy: Zuza, być może Franiowamama, Natalineczka, ja. Nie wiem jak z Dobrączarownicą bo nic nie pisze po tych super wiesciach od gina...ale chyba będzie bo obiecała ciasto:-) zobaczymy. Aha, no i pewnie będzie Karolina- ta moja kolezanka z porodówki.

No to do jutra:)
 
reklama
Olu, dziewczyny, jeśli tylko po badaniach Franka okaże się, że w płucach nie ma stanu zapalnego to wpadnę z robaczkami. Obiecuję:) I b licze na to ze wpadnę, że mały jak zwykle ino trochę podnosi mi ciśnienie:)
Baaardzo się cieszę na nasze spotkanie:)
 
dziekuję :tak:
Co do Julki to synek ma na imię Julian:tak::-D a córcia Ola:tak::-D
aaaaaaaaaaaaaa
no Julian mi sie strasznie podoba:tak::tak::tak::tak:
teraz jak myslalam ze chlop bedzie to chcialam Julek dac :tak::tak::tak:


no to do juterka dziopki
juz sie doczekac nie moge, ja sie zjawie w dwupaku i z mala przylepą :)
drzemke bedzie mial wczesniej wiec mysle ze tak kolo 15 sobie na spokojnie wyjade i kolo 16 mysle ze juz z wami zasiede:tak::tak::tak:
 
heeeeeeeeeeeeeej:-D:-D:-D

tu widze, zadna nie zajrzala dzis:rofl2::-D jak tam spotkanko?? chyba wsie sie upily i zapomnialy napisac nam -tym, ktore nie byly:-p:-p

Szymciu usnal... ja wcinam arbuza:-) i mam moment;-)

wczoraj padlam jak dziecko...jednak caly dzien w drodze, zdwojak maluchow to dalo nam sie we znaki... ale coz... dalismy rade:-)

Mialam napisac swoje zdanie odnosnie lekarzy, wiec rowniez polecam Aleksanrowicza, dla mnie profesjonalista:tak::tak: choc odpukac za czesto nie korzystamy;-):-)

KOlejny temat kokardki... mam poki co zglosznie Oli i Dobrejczarownicy ze znajomymi no i ja... do 10 osob jeszcze troche brak:sorry: a lepiej by bylo 15...:confused2::rofl2: jak sa jeszcze jakies chetne,ale znajomichetni to czekam na priva:tak: i bede dzialac:tak::tak:

Naltalineczko, jak te kokardki wychodza? wiesz juz cos? ile srednio sie robi? jak zarobek srednio na godzinke?

U nas dzis Szymus jakas jakby chrypke ma...:sorry: i wydaje mi sie lekko jakby chory... ale dzis przebila sie jedna gorna jedynka, druga pewnie jutro czy w piatek sie pokaze, bo juz jest ciut ciut od celu;-) i moze takie objawy od zabkowania (mam nadzieje), bo Szymulek akurat ciezko przechodzi zabkowanie:confused2:

Dziewczymy, jak u Was z urlopami, wakacjami? bo tak mnie nosi gdzies... i mysle, mysle... jak to by bylo z dwojka wdalszej podrozy... pewnie ciezko:zawstydzona/y: Oskarek juz 2razy urlop zaliczyl... a Szymus jeszcze nie:sorry:
no i szukam ofert, gdzie dziecko 2,5 letnie ma znizke... bo do dwoch lat placisie symbolicznie(100zl) albo i nic...a powyzej 2 latek czesto gesto kasuja jak za osobe dorosla...:confused2:
no i tak sobie przegladam oferty... aze jestem maniaczka odwyszukiwania ofert to szukamzawsze dluuuuuuuuuuuugo, by znalezc to"cos":rofl2:
 
Wjechał pod tira. Żona w ciąży nie żyje - Polska - Informacje - portal TVN24.pl - 26.07.2010

to kobietka z mojego forum "listopadowek..."

Boze az mam ciarki:(((((((((((((((((((((((((((((((( miala dwoch synkow i teraz miala byc corcia

Jezuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, ona byla tak szczesliwa....
nie moge uwierzyc.... na NK znicze.... na forum wszystkie placza... Boze lzy same ciekna.... jakie to zyce jest ulotne... wszystko w obliczu takiej tragedii staje sue banalne...
Boze, az boje sie myslec co byloby gdyby jej maz tez ne przezyl... Pati miala 2 synkow, jedne ma 10 lat a drugi 2 i 10 miesiecy... Bozeeeeeeeeeee:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
 
Ostatnia edycja:
Co do spotkania;-) W sumie dotarła tylko Zuza-Anna- kochana rybka rewelacja, nieco uszczknęliśmy na kolację....niebo w gębie. Dziękuję że dotarłaś:-) Fajnie że teraz pisząc do Ciebie będzie mozna skojarzyć nick z konkretną twarzą:tak: jak tam maleńka? Lepiej wieczorem?
Szkoda troszkę że tak mało nas było bo myślałam że pogadamy całą bandą. Cieszyłam sie bardzo że Was wszystkie poznam. Nic to, kiedy indziej.

FRANIOWAMAMO- jak tam wizyta w karpaczu? ucieszyłam się tym wynikiem badań Frania, dobra wiadomość:tak: w niedzielę WIELKI Franiowy dzień, postaram się coś wysłac na Wasze konto w malutkim prezenciku;-)Super cieszę się że znalazł się normalny ksiądz. Jakbyś kiedyś jeszcze miała z czymkolwiek problemy w parafii, daj znać, u mnie jest cudowny proboszcz, otwarty na ludzi.

DOBRACZAROWNICO- mam takie przeczucie dziwne że Twoje dzieciątko jest juz na świecie. Jak wczoraj zamilkłaś tak cisza trwa. A Zuza przytargała taaaaaką rybę dla Ciebie dziś... Czekam niecierpliwie na jakies wieści:-)
 
jestem z powrotem, w dwupaku, szczęśliwa, przedwczoraj udało mi się skontaktować ze znajomym położnikiem z wrocławia, który odbierał Tadzika, posłuchał przez telefon co się dzieje, kazal przyjechać w środę do jego szpitala i jak potwierdzi się wszystko to w czwartek czyli dzis miał mnie ciąć, całą poprzednią noc płakałam i szykowałam rzeczy, prasowałam resztę ubranek, ubieraliśmy łóżeczko itp, bardzo się bałam cesarki, bo to jest operacją, człowiek tego czego nie zna to się boi, pojechaliśmy do wrocka, byliśmy na 12 tak jak mówił ale dr coś wypadło i kazał zostać do 18 to wtedy będzie już wolny, i czekaliśmy u siostry do tej szóstej, potem kiedy już przyjechał, zbadał mnie i stwierdził, że główka jest na dole, i jak nie wierzę, to mi włączy usg i pokaże na ekranie, (badał na samolocie), i na tym ekranie główkę było widać, śliczną, okrągłą główkę która była na dole, tam, gdzie powinna, popłakałam się z radości, przejrzał wszystkie papiery i stwierdził, że możliwe jest przesuniecie terminu z 12 na 18 sierpnia, że dopóki łożysko jest wydolne z ewentualną cesarką, jak się znów(co wątpliwe) ułoży w poprzek można poczekać, wygonił mnie do domu i kazał przyjechać do kontroli za tydzień,
żałuję spotkania, mam nadzieję, że będzie jeszcze okazją, na razie mykam, coby zjeść coś, dziękuję za wsparcie, nadrobię co tam u Was i skrobnę później jeszcze
 
reklama
Do góry