reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

reklama
Dziewczyny- padła propozycja spotkania na 28 lipca. Jak narazie Franiowamama, Zuza-Anna i ja jesteśmy na ok. Piszcie jak reszcie pasuje ten termin, ustalimy w koncu jakies konkrety. Co do miejsca spotkania- zapraszam do siebie, mam sporo miejsca na podwórzu, duży taras. Ale może wolicie gdzies w mieście to czekamy na propozycje.

FRANIOWAMAMO- moja kropelka do Franiowej rzeki płynie już na konto fundacji z odpowiednim dopiskiem. Mała bo moja rzeczka też prawie już wyschła, ale jeszcze odrobinke udało się uzyskać...niech i ode mnie Franuś ma jakąś tam małą cząstkę do tych szczepionek. Postaram się częściej:-)
 
Al. S., serdecznie dziękuję:)
Co do spotkania, to bardzo się cieszę. jesli zgodzisz się nas ugościć to wydaje mi się, że jest to najlepsza opcja przy małych dzieciach:)
 
moja Mala wlasnie wytrabila 250ml (!) kaszki :-)
dalam jej na sprobowanie kaaszke taka gotowa z kartonika jablowo-marchiwowa a ze bylo jej 250ml to pomyslalam ze wleje do butli wszystko bo co mam z tym zrobic po otwarciu (?)
a Mala Śmieszka wytrabila wszystko i to momentalnie tak jej smakowalo hihi
super
maly glodomorek:-D:-D:-D
Jakby ci to powiedzieć... badania prenatalne miałam ze względu na wiek za free:)
oj tam gadaj
ja mam brata ktory ma w tym roku 3 latka w październiku:tak::-):-):-)
jest o 11 miesiecy starszy od mojego smyka:tak::tak::tak:
Zuza... uwierz mi, nie ma. ja na leczenie jeżdże z Frankiem do Instytutu Matki i Dziecka do Warszawy.. Tam mały ma kompleksową opiekę.
Jeśli moge prosić - jeśli masz jakieś kontakty, z firmami np, prześlij im proszę informację o Franiu. Ja już łapię się każdego sposobu, żeby zebrać kasę na leczenie krasnala, dumę dawno schowałam do kieszeni.
Dziewczyny z sierpnia zaczęły zresztą kilka dni temu akcję na BB dla Frania. Tu są informację o Franiu "w pigułce":
https://www.babyboom.pl/forum/mozesz-pomoc-zobacz-f220/franek-waleczny-pomoz-mu-byc-zdrowym-41825/
Darowizny na konto fundacji można odpisać sobie od podatku.

Jeśli macie dziewczyny jakieś kontakty, to bardzo proszę, prześlijcie informację dalej. Będę Wam bardzo wdzięczna:)
bede wysylac gdzie tylko sie da:tak::tak::tak::tak:

Dziewczyny- padła propozycja spotkania na 28 lipca. Jak narazie Franiowamama, Zuza-Anna i ja jesteśmy na ok. Piszcie jak reszcie pasuje ten termin, ustalimy w koncu jakies konkrety. Co do miejsca spotkania- zapraszam do siebie, mam sporo miejsca na podwórzu, duży taras. Ale może wolicie gdzies w mieście to czekamy na propozycje.

ja jeszcze dokladnie nie wiem bo 27 mam imieniny wiec nie wiem jak to bedzie:baffled::baffled:
ale ale wlasnie sprawdzilam ze 28 to sroda wiec nie ma problemu
no chyba ze cos wypadnie ale mam nadzieje ze nie:no::no::no:
ja wolalabym gdzies w ustronnym miejscu bo rzeczywiscie z dzieciaczkami w miescie to za bardzo nie ma jak:baffled:
a ja sama na pewno nie przyjade tylko z mlodym:tak::tak::tak:


wlasnie niedawno wrocilismy od mamy mojej bylismy na malym spacrku z malym bo przestalo padac a on dzis na dworze nie byl wiec go wzielam

synek teraz chwilowo u cioci bo ja padnieta juz jestem jak detka:sorry2:
jak zaleglam na wersalce to mi sie wszystkiego odechcialo:sorry2:
nawet po dziecko mi sie isc nie chce:no::no:
ale trza odbyc ta wedrowke:sorry2::-D
 
no to jest nas już cztery na spotkanie. mi sie też wydaje że w mieście średnio tym bardziej że dzieci będą w różnym wieku i pewnie te starsze zaczna się nudzić a jeśli chodzi o mlodsze to musimy mieć w razie czego dostęp do przewijaka i czajnika z wodą. więc tym bardziej zapraszam do siebie. jak będzie gorąco to się starszym basenik rozstawi, jest piaskownica, mała i duża huśtawka.....

dobraczarownico- jak Ci termin pasuje?
 
To ja od razu deklaruję, ze jakieś napoje/soki/kawałek ciasta jakowegoś przywiozę.



Ale jakich miejsc? W naszej okolicy? Chodzi o instytucje czy jakoś bardziej ogólnie? Mamom karmiącym czy z dziećmi?
 
Ostatnia edycja:
To ja od razu deklaruję, ze jakieś napoje/soki/kawałek ciasta jakowegoś przywiozę.



Ale jakich miejsc? W naszej okolicy? Chodzi o instytucje czy jakoś bardziej ogólnie? Mamom karmiącym czy z dziećmi?
o i wlanie kto co przyniesie bo wszystkie przyjdziemy z tym samym ciastem :-D
a pozniej szyszkowska bedzie musiala jesc je przez tydzien :-D:-D:-D

kochana wszystkim mamom i tym z maluszkami miesiecznymi jak i tym z wiekszymi :)
 
reklama
I rozumiem że nie ma doprecyzowania jakie to ma być miejsce i gdzie?
Może byc problem z tymi przyjaznymi, nieprzyjaznych aż nadto:(

Jeśli chodzi o ciasto to ja na pewno nie zdążę nic upiec, kupię kawałek jakiegoś.
 
Do góry