reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

OGÓRKOWE STARACZKI ZE STAREJ PACZKI [emoji7][emoji173]

Za to dostalam od synka prezent.... palec w oko ! Juz mi 2 razy chlopcy rozcieli rogówke. Raz grozila mi utrata wzroku bo zaczela gnic.... i dzisiaj wsadzil mi PALEC W OKO ! Foch i nie gadam z nikim....cierpie wewnętrznie i modle sie zeby nic sie z okiem nie zaczelo dziac....
Oj to współczuję znam ból oka, pracuje na produkcji i jak nie raz i nie dwa wpada coś do oka to tragedia a co dopiero palec!!!!
A @ nie przyszła to jest nadzieja huuura!!!!!
 
reklama
Wole ciecie cesarskie niz bol oka. Wole nawet ciecie bez znieczulenia niz bol oka! Bol oka to jest straszne! Wiem ze.bol nerek kiedy kamienie schodza moze byc gorszy...ale tego nie zaznalam w zyciu...wiec bol oka....to jest koszmar....

Jakos musze do jutra dotrwać... jesli nie bede znowu w nocy spac to nad ranem zrobie!
 
Wole ciecie cesarskie niz bol oka. Wole nawet ciecie bez znieczulenia niz bol oka! Bol oka to jest straszne! Wiem ze.bol nerek kiedy kamienie schodza moze byc gorszy...ale tego nie zaznalam w zyciu...wiec bol oka....to jest koszmar....

Jakos musze do jutra dotrwać... jesli nie bede znowu w nocy spac to nad ranem zrobie!
A bardzo juz boli?
 
Nie bardzo na razie. Ale ostatnio tez tak bylo. Ze przy zamykaniu powieki przeszkadzalo. Tak jakbym cos miala w oku..a ono po prostu zrywalo rogowke za kazdym razem... obficie kropie sola fizjologiczna. Moze poskleja i bedzie ok
 
Tak tak to bedzie moje pytanie nr 1 jutro bo na szczescie jutro mam wizyte ;)
Czyli dobrze pamiętałam, ze to jutro :) Dlatego nie pisałam żeby iść do gine bo tak właśnie myślałam, ale nie byłam pewna 😂 Drzemka w ciągu dnia wyłączyła mi chyba połowę mózgu i do niewielu rzeczy się nadaję 😂😂😂
 
reklama
Do góry