reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

OGÓRKOWE STARACZKI ZE STAREJ PACZKI [emoji7][emoji173]

reklama
A ja cala noc nieprzespana. Teraz Antoś z babcią i dziadziem, a ja trochę oddechu próbuje złapać. Taka jestem zestresowana że szok. Synek ma już 4 lata, ale nie zdarzało mu się tak chorować. Jesteśmy szczęściarzami z chorobami raz do roku w postaci kataru i gorączki którą od razu zbija Ibuprom. A dziś... Całą noc w okolicach 39. Robiłam mu okłady chłodne, podawałam leki i nic. Nie do zbicia. Myślałam że zwariuje. Synek na szczęście jest cudowny i cierpliwy, pozwala sobie nawet nieprzyjemne rzeczy takie jak chłodne okłady czy kąpiele w gorączce.

Jestem dziś 8dpo. Czuje lekkie szczypanie piersi. Ale jak już mówiłam ja naprawdę nie wiem czy tak mam zawsze czy może ciąża [emoji6] nie nastawiam się. Jestem też u rodziców, a tu nie mam moich żelaznych zapasów testów ciążowych więc to mnie na pewno powtrzyma przed zrobieniem jutro [emoji6]
Miłej niedzielki Kochane ,[emoji8] smacznej ogórkowej [emoji16][emoji6]

Kciuki za Antosia. Mam nadzieje, ze już lepiej się czuje. Ja się najbardziej obawiam gorączek u mojej córeczki. Ona teraz tez chora bieldulka. W czwartek na kontroli dostała antybiotyk bo nie dość,, ze nie było poprawy, to jeszcze się pogorszyło.
 
Kochane, dziś mam wyjątkowo obfity śluz szyjkowy (6t4d) i zrobił się żółty, ale nadal jest bezwonny (pachnie tak jak ten poprzedni czyli troszkę słodkawo, ale normalnie a nie jak przy infekcji). Czy to normalne w ciąży?
Podobno norma :)
Ja tez mam więcej sluzu i czasem tez zolty, a jestem pare dni przed Toba bo od om wychodzi mi 6+2. Za to mam ochote zabic kogos kto nazwal Poranne mdłości, u mnie to sa wieczne mdlosci od rana do wieczora :(
 
Podobno norma :)
Ja tez mam więcej sluzu i czasem tez zolty, a jestem pare dni przed Toba bo od om wychodzi mi 6+2. Za to mam ochote zabic kogos kto nazwal Poranne mdłości, u mnie to sa wieczne mdlosci od rana do wieczora :(
Dziewczyny, pocieszyłyście mnie z tymi łydkami! Dzięki ❤️ Ostatnio tak swędziały, że jak się drapałam, to myślałam, że dojdę haha Pewnie wiecie co to za uczucie w takim przypadku 😂😂😂

@Morphi Dzięki 😘 Niby człowiek stara się myśleć pozytywnie i mieć dystans, ale gdzieś tam w środku jest obawa jak coś nagle się zmienia :D Współczuję z nudnościami... U mnie jeszcze spokój na razie. Choć rano zalałam kropelką kawy sweter, w którym śpię i go teraz założyłam i czuję ciągle tę kawę! Głód złapał mnie niemiłosierny, znów robię pastę jajecznà takà mam ochote na jajka i majonez 😂
 
Ostatnia edycja:
reklama
Uwierz mi ze kolka nerkowa, i ból nerek oraz calej ceweki moczowej jak schodzą kamienie to jest tragedia! Nie życzę nikomu i mam nadzieję że ból pogodowy będzie lagodniejszy [emoji23] tzn tak mówią [emoji16]
Wole ciecie cesarskie niz bol oka. Wole nawet ciecie bez znieczulenia niz bol oka! Bol oka to jest straszne! Wiem ze.bol nerek kiedy kamienie schodza moze byc gorszy...ale tego nie zaznalam w zyciu...wiec bol oka....to jest koszmar....

Jakos musze do jutra dotrwać... jesli nie bede znowu w nocy spac to nad ranem zrobie!
 
Do góry