reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

OGÓRKOWE STARACZKI ZE STAREJ PACZKI [emoji7][emoji173]

Ja byłam z tych szczęśliwych które do końca ciąży były w 100% sprawne, nic nie puchło, nic nie bolało, buty wiązałam sama, goliłam się sama, no dobra dopiero poród bolał jak nie wiem, ale tego się chyba nie uniknie 😃😃
To ja również do tych należałam co nic nie bolało wszystko robiłam sama, ale też byłam młoda wtedy może to dlatego, a jak mnie mąż zawiózł na porodowke to pielęgniarki go wygoniły do domu bo to moje pierwsze dziecko i ma się nastawić ze będę rodziła w bólach przez 12h a ja urodziłam w ciągu godziny bez bóli tylko bóle parte, a mąż oczywiście się spóźnił na poród , przy drugim porodzie było tak samo różnica w tym że miałam już bóle bo miałam wywoływany poród
 
reklama
Bylam na opiece świątecznej nie ma testów. Na wtorek umówiłam go prywatnie. Być może grypa. Lekarka wczoraj zapytała a co mi da informacja czy to grypa.. leczenie i tak takie samo, więc nie mam pojęcia... Ona powiedziała że zapalenie gardła i spojówek. Ja z mężem byliśmy przeziębieni na bank nie grypa bo za szybko przeszło. Chociaż zaczynało się nieciekawie też.

No da bo dostaje się lek taki na grypę który zmniejsza powikłania :) Poza tym no inaczej trochę jesi to grypa a inaczej jak zwykły wirus bo grypę tzreba wyleżeć i wypocząć i raczej nie posyłać szybko domprzedskola bo 10 dni się zaraza. No ale skoro mocno chory to i tak pewnie długo
W domu posiedzi bieDny.
 
Kochane, dziś mam wyjątkowo obfity śluz szyjkowy (6t4d) i zrobił się żółty, ale nadal jest bezwonny (pachnie tak jak ten poprzedni czyli troszkę słodkawo, ale normalnie a nie jak przy infekcji). Czy to normalne w ciąży?
 
Kochane, dziś mam wyjątkowo obfity śluz szyjkowy (6t4d) i zrobił się żółty, ale nadal jest bezwonny (pachnie tak jak ten poprzedni czyli troszkę słodkawo, ale normalnie a nie jak przy infekcji). Czy to normalne w ciąży?
Ja dzis wgl mialam z rana sluz z krwia zmartwilam sie strasznie :( cala niedziela w zmartwieniach :(
 
Kochane, dziś mam wyjątkowo obfity śluz szyjkowy (6t4d) i zrobił się żółty, ale nadal jest bezwonny (pachnie tak jak ten poprzedni czyli troszkę słodkawo, ale normalnie a nie jak przy infekcji). Czy to normalne w ciąży?
Ja czasem mam biały, a czasem żółtawy, więc wydaje mi się, że to jak najbardziej normalne 😉
 
Za to dostalam od synka prezent.... palec w oko ! Juz mi 2 razy chlopcy rozcieli rogówke. Raz grozila mi utrata wzroku bo zaczela gnic.... i dzisiaj wsadzil mi PALEC W OKO ! Foch i nie gadam z nikim....cierpie wewnętrznie i modle sie zeby nic sie z okiem nie zaczelo dziac....
 
reklama
A ja dziewczyny... Pierwszy raz w dzień ucięłam sobie drzemkę 😂 Chyba zmęczenie zaczyna przybierać na sile 😂
 
Do góry