reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

OGÓRKOWE STARACZKI ZE STAREJ PACZKI [emoji7][emoji173]

reklama
Hejka. Z tego co pamiętam my równo idziemy masz coś koło 5+ . Ja dziś miałam dwa razy takie uszczypniecie klucie w sole brzucha i ze strachu nawet mi się wstawać nie chce . Jednak lepiej jak zero objawów tak źle i tak nie dobrze . 3maj się jakoś .
To szczypanie/gryzienie jest normalne :) Ja dziś tak mam :) Ostatni raz miałam przed terminem @. Raz na jakiś czas się pojawia.
 
No wlasnie mnie to szczypanie kłucie dzis dolegalo. Poki co jest lepiej.. Ale przyszedł bol krzyza a z nim niepokój :/
Krzyż ma prawo boleć, a u kobiet z tyłozgięciem (ja) nawet bardziej :) Połóż się z wypiętymi plecami w pozycji embrionalnej to przynosi ulgę!
 
Krzyż ma prawo boleć, a u kobiet z tyłozgięciem (ja) nawet bardziej :) Połóż się z wypiętymi plecami w pozycji embrionalnej to przynosi ulgę!
Uf troche mnie uspokoiłaś bo tez słyszałam ze mam tyłozgięcie, troszke przechodzi ale zato aktywował sie apetyt na wszytsko co pod reka xf
 
Kobitki

Dobrywieczór

Za 2 tyg pierwsza wizyta w Klinice... Ciekawe jak to będzie... 🤔 🤔 🤔

Moja mama i mąż chyba majà rację, że nie można po prostu dopuszczać do siebie takiej myśli, że coś się stanie. I tak nie mamy na to większego wpływu, a przynajmniej można zachować spokój na czas tego I trymestru, który wbrew pozorom ciągnie się jak flaki z olejem...

A pewnie!

Stres zapewne nie pomaga w niczym ;) tylko raczej komplikuje wszystko...

Kochane powiedzcie mi jak bierze się duphaston na wywołanie miesiączki? Mam jedno opakowanie w domu. Wczoraj powinnam dostać @ a wszystkie objawy ustały, poczekam jeszcze kilka dni, ale chce wiedzieć na wszelki wypadek

Bierzesz między 15 a 25 dc i odstawiasz. Miesiączka pojawia się w ciągu kilku dni ;)
 
Hej Kochane. 4 dni mnie bie byli i 1000 wpisów. Nie nadrobię
emoji52.png
nie ma szans. Ktoś od weekendu zobaczył dwie kreseczki?
emoji1348.png
emoji1348.png

Mnie nie było bo mam sajgon. Mała po poprzednim tygodbiuvw żłobku rozchorował mi się tak, ze skończyliśmy w poniedzielek ze skierowaniem od pediatry do szpitala zakaźnego. Na szczęście nas nie zostawili, ale zrobili malutkiej wymazy i ma wirusa RSV
emoji22.png
emoji22.png
dziś mamy kontrole czy na płuca jej nie zeszło. Biedna strasznie się meczy a ja nie mogę na to patrzeć. Przez to jest strasznie marudna. Cały dzień tylko ręce i ręce, jeść nie chce, w nocy nie spi. Jestem wykonczona.
Dziś przez to wywaliło mi opryszczkę je twarzy, na brodzie. To nie jest pierwszy raz, ale i tak się boje czy to nie wpłynie na maluszka i w ogóle mam jakiś stres czy wszystko z dzidzia w porządku.
W poniedialek byłam na becie - wynik 210. W sobotę był 83. Progesteron z poniedziałku 31.
Także wybaczcie moja nieobecność ale nie mam nawet chwili zeby zjeść normalnie, a teraz ta opryszczka
emoji22.png
emoji22.png

Boje się bo brzuch mnie pobolewa

Mam nadzieje, że z dzieciątkiem będzie dobrze i szybko wróci do zdróweczka. Bidulka się męczy, ale napewno to silna babka i przezwycięży i tego wiruska.

Nie dziwie sie, że padasz na twarz...

Jeżeli to nie jest pierwsze zachorowanie na opryszczkę to nie powinno ono stanowić zagrożenia. Największe jest ono kiedy do tej pory nie wyskakiwało zimno i nas 1 raz to dziadostwo atakuje.
Myśle, że będzie OK :)

Dziewczyny mam wyniki bety z tego już ciąży nie będzie 1,0 ahh no nic wezmę duphaston i zaczynamy od nowa.

No to lipa...

:(
 
reklama
Do góry