reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

OGÓRKOWE STARACZKI ZE STAREJ PACZKI [emoji7][emoji173]

reklama
Przy tak dużej becie jeszcze nie było nic widać w pęcherzyku? U mnie w zeszły piątek na USG już było widać serduszko i cialko żółte oraz zarodek to ciekawe jaka u mnie szalona beta :D Ale już nie ma sensu sprawdzać

Wiesz, ja 2 tygodnie temu miałam jeszcze betę <0,01 :D dopiero we wtorek się coś tam pojawiło, a w tym tygodniu mocno przyspieszyła, dzisiaj mam 5+3 (gin wg OM wyliczył na 5+2) więc pęcherzyk jest ok
 
Wiesz, ja 2 tygodnie temu miałam jeszcze betę <0,01 :D dopiero we wtorek się coś tam pojawiło, a w tym tygodniu mocno przyspieszyła, dzisiaj mam 5+3 (gin wg OM wyliczył na 5+2) więc pęcherzyk jest ok
No to ładnie :) Duża beta :) Ja w 4+2 miałam prawie 900, więc pewnie podobnie jak Ty miałabym tydzień później, ale już nie sprawdzałam :)
 
Cudowne wiadomości [emoji3590]
Kochane Cioteczki!
Mam prawie 1 cm i bijące jak dzwon serducho [emoji3590] wg usg mamy 6tc5 dzień [emoji3581] wszystko jest okej [emoji3590][emoji3590] a Pan doktor tak dziwnie mowil czekajcie aaaaa mama mowil do tej kobitki co mnie nosi [emoji3059][emoji3059][emoji3059]
 
Dziewczyny mam nadzieje, że nie opuścicie mnie na tym forum w kwietniu przy moich staraniach. To znaczy żeby było jasne - wszystkie do tego czasu macie mieć w swoich brzuszkach zdrowe dzidziusie, ale macie tu być!!!

Czekam razem z Tobą w takim razie 😔😔😔. I żebyśmy nie zwariowały do tego czasu...

A właśnie, czytacie tradycyjnie czy e-booki?
Ja od kiedy urodziłam Antosia to to korzystam z Legimi z ebooków bo czytałam jak on spał, a że spał na mnie to nie było wyboru
emoji6.png
światła wolałam nie zapalać. I tak się przyzwyczaiłam że nadal korzystam z ebooków i Legimi a Antek to już prawie czterolatek. Zwykle papierowe też, ale to bardziej na prezent dostaje, albo jak z Antosiem chodzę do biblioteki po jego książeczki to i sobie coś wypożyczę. A z książek już kiedyś polecalam, mnie wciągają jej książki baaaardzo
emoji846.png
i cieszę się że Polka tak super potrafi pisać thrillery. Ma tylko cztery i wszystkie są swietne. Na Legimi jest tylko oszukana niestety.
W ogóle to tego bede zazdrościć tym które będą miały pierwsze dzieciątko. Godziny karmienia i czytania książek
emoji3590.png
to wspominam najlepiej. O nieprzespanych nocach się na szczęście zapomina
emoji6.png
Zobacz załącznik 1084444

A ja nie ogarniak e-booków. NIe działa mi to i sie tylko wkurzam. Ide po książke do biblioteki najczęściej i czytam :)

Te technologie to dla mnie za skąplikowane są...

Ja już po :)
Na USG kropka w rozmiarze ok do wieku, umiejscowiona w macicy, lekko powiększone jajniki (pewnie stąd ból), lekarz mówi, że wszystko ok i takimi plamieniami mam się nie przejmować :)

Trochę żałuje, że nie poczekałam na wizytę w piątek bo byłaby szansa zobaczyć coś więcej :) ale z drugiej strony na pewno jestem spokojniejsza, bo wiem, że kropka siedzi w macicy a nie np. jajowodzie, że nie ma tam krwiaków itp.

Cudo
Poczytam. W którym miejscu byłam nie mila? Poprostu zapytałam o jakieś źródła tej teorii. Szukałam potwierdzenia czy moja beta wynosząca ponad 3 w tamtym miesiącu będzie szansa na ciążę bardzo mocno na to liczyłm i wierzyłam i wyczytałam na każdej możliwej stronie, że nie bo to jest beta negatywna dlatego jest dla mnie dziwna Twoja teoria a okres przyszed normalny i o czasie i teorie potwierdzil.
 
Dziewczyny mam nadzieje, że nie opuścicie mnie na tym forum w kwietniu przy moich staraniach. To znaczy żeby było jasne - wszystkie do tego czasu macie mieć w swoich brzuszkach zdrowe dzidziusie, ale macie tu być!!!

Czekam razem z Tobą w takim razie 😔😔😔. I żebyśmy nie zwariowały do tego czasu...

A właśnie, czytacie tradycyjnie czy e-booki?
Ja od kiedy urodziłam Antosia to to korzystam z Legimi z ebooków bo czytałam jak on spał, a że spał na mnie to nie było wyboru [emoji6] światła wolałam nie zapalać. I tak się przyzwyczaiłam że nadal korzystam z ebooków i Legimi a Antek to już prawie czterolatek. Zwykle papierowe też, ale to bardziej na prezent dostaje, albo jak z Antosiem chodzę do biblioteki po jego książeczki to i sobie coś wypożyczę. A z książek już kiedyś polecalam, mnie wciągają jej książki baaaardzo [emoji846] i cieszę się że Polka tak super potrafi pisać thrillery. Ma tylko cztery i wszystkie są swietne. Na Legimi jest tylko oszukana niestety.
W ogóle to tego bede zazdrościć tym które będą miały pierwsze dzieciątko. Godziny karmienia i czytania książek [emoji3590] to wspominam najlepiej. O nieprzespanych nocach się na szczęście zapomina [emoji6]Zobacz załącznik 1084444

A ja nie ogarniak e-booków. NIe działa mi to i sie tylko wkurzam. Ide po książke do biblioteki najczęściej i czytam :)

Te technologie to dla mnie za skąplikowane są...

Ja już po :)
Na USG kropka w rozmiarze ok do wieku, umiejscowiona w macicy, lekko powiększone jajniki (pewnie stąd ból), lekarz mówi, że wszystko ok i takimi plamieniami mam się nie przejmować :)

Trochę żałuje, że nie poczekałam na wizytę w piątek bo byłaby szansa zobaczyć coś więcej :) ale z drugiej strony na pewno jestem spokojniejsza, bo wiem, że kropka siedzi w macicy a nie np. jajowodzie, że nie ma tam krwiaków itp.

Cudownie :)

Poczytam. W którym miejscu byłam nie mila? Poprostu zapytałam o jakieś źródła tej teorii. Szukałam potwierdzenia czy moja beta wynosząca ponad 3 w tamtym miesiącu będzie szansa na ciążę bardzo mocno na to liczyłm i wierzyłam i wyczytałam na każdej możliwej stronie, że nie bo to jest beta negatywna dlatego jest dla mnie dziwna Twoja teoria a okres przyszed normalny i o czasie i teorie potwierdzil.

Tak jak koleżanka radziła, trzeba najpierw zmienić przeglądarke wejść w google schoolar i tam dopiero masz publikacje NAUKOWE a nie chłam wujka Google. Jeżeli faktycznie szukasz badań na ludziach ;)

Kochane Cioteczki!
Mam prawie 1 cm i bijące jak dzwon serducho ❤ wg usg mamy 6tc5 dzień ✔ wszystko jest okej ❤❤ a Pan doktor tak dziwnie mowil czekajcie aaaaa mama mowil do tej kobitki co mnie nosi 🥰🥰🥰

Cudownie! Co za wieści! Super ;) :)

Gratki :)
 
. Nie dziękuje co by nie zapeszać :) Ale taka nadzieja we mnie wstąpiła ... aaa i apropo wątku heh ogórkowa, a ja 2 dzień zajadam się krupnikiem hihi
Widzę że na pohybel regułom? [emoji1787][emoji6]
Tak jak i ja, chłopakom się zachciało pomidorowej, ja świeżo po grypie żołądkowej wiec jeść nic nie mogę. Może gdzieś pod koniec cyklu jeszcze ugotuje [emoji6]
 
@Wesoła_Aga koleżanka radziła super bardzo miło, ale po jej poscie dotarło gdzie szukać nie trzeba powtarzać 😂a temat nie dotyczył z której przeglądarki korzystac tylko teorii o ciąży przy beta HCG powyżej 1. Także dzięki.
 
reklama
Do góry