reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

OGÓRKOWE STARACZKI ZE STAREJ PACZKI [emoji7][emoji173]

reklama
Ojej ale super 😍😍😍 a u mnie w czwartek pierwsze genetyczne, mialo byc w piatek wieczorem ale dzis mi przelozyli na czwattek 9.20 ale za to ide do lepszego lekarza :)
oo, to nawet lepiej ze rano i w czwartek. zawsze to dzien wczesniej. Bedzie na pewno wszystko dobrze! Na moim pierwszym dzidzius byl taki posluszny, ze pan doktor az sie zdziwil, ze tak ladnie sie pokazuje :D
 
oo, to nawet lepiej ze rano i w czwartek. zawsze to dzien wczesniej. Bedzie na pewno wszystko dobrze! Na moim pierwszym dzidzius byl taki posluszny, ze pan doktor az sie zdziwil, ze tak ladnie sie pokazuje :D
Właśnie chcialam jak najpóźniej zeby w razie czego dziecko za male nie bylo, bedzie wtedy jakies 12+1, 12+2 bo mam 2 terminy u dwoch lekarzy 😂 w czwartek tez mam wizyte na nfz o 15 takze dzien wizyt. ( jak wspominalam mam 2 karyy ciazy na nfz i prywatnie, jeszcze nie wiem gdzie chce rodzic wiec tak lepiek, w szpitalu roznie ponoc patrza na tych z prywatnej klinikia znow zeby rodzic w tej prywatnej trzeba od ktoregos tyg prowadzic ciaze tam)
 
Dziekujemy kochana!!! a Tobie super przyrostu bety gratuluje i wizyty! Bedzie wszystko super, zobaczysz! Nie obejrzysz sie jak juz brzuszek zacznie rosnac razem z dzidziusiem! Probuje nadgonic posty hehe ale ledwo ogarniam dzisiaj rzeczywistosc :D

spokojnie, znajdę inne powodu do zamartwiania się jak już będzie brzuch :D
 
my już po połówkowych :) maly przystojniak wazy cale 300g :D łobuziak pokazał juz charakterek (złośliwy pewnie po mamusi) i wypiął pupcie na pana doktora, przez co w połowie badania zostałam poproszona, zeby pójść spacerowac szybkim tempem po parkingu przez 20 minut, zeby mój mały królewicz zechciał sie obrócic i dał zbadac sobie serduszko.
🤣🤣🤣🤣 ale udalo sie? Spacer podziałal?
Jak bedzie taki uparty po urodzeniu to współczuję 😁😁😁😁
 
[/QUOTE]
Camila Lackberg - ja czytam jej książki. Muszę sobie dawkować bo bardzo mnie wciągają. Jak dotąd najlepsza część to „Kaznodzieja”.
A jakie thrillery polecacie? Kryminały?
Czytałam kiedyś książkę o porwaniu i uwięzieniu dziewczyny - bardzo mocna jak dla mnie, ale cholernie dobra książka (chociaż nie powinno się tak pisać o takiej historii). Jak ją odnajdę - mam remont 🤪 - to podam tytuł.
Jeśli lubisz kryminały, to polecam cykl o Erascie Fandorinie Borisa Akunina. Dla mnie nie ma sobie równych:)
 
spokojnie, znajdę inne powodu do zamartwiania się jak już będzie brzuch :D
kochana to na pewno... ja moge powiedziec, ze nie wiem czy to przez poronienie wczesniejsze czy w ogole bym tak miala ale najpierw czekalam na serduszko, potem jak bylo serduszko myslalam, eh, byle do 1 prenatalnych i konca pierwszego trymestru, jak zlecialo 12 tygodni to zaczelo sie czekanie na badanie połówkowe. Dzis mialam połowkowe to teraz czekam na 26 tydzien :D zawsze cos... i tak jeszcze jakies 20 lat hehe
 
reklama
Właśnie chcialam jak najpóźniej zeby w razie czego dziecko za male nie bylo, bedzie wtedy jakies 12+1, 12+2 bo mam 2 terminy u dwoch lekarzy 😂 w czwartek tez mam wizyte na nfz o 15 takze dzien wizyt. ( jak wspominalam mam 2 karyy ciazy na nfz i prywatnie, jeszcze nie wiem gdzie chce rodzic wiec tak lepiek, w szpitalu roznie ponoc patrza na tych z prywatnej klinikia znow zeby rodzic w tej prywatnej trzeba od ktoregos tyg prowadzic ciaze tam)
idziesz w idealnym momencie. 12 tydzien jest najlepszym, tak mi powiedzial lekarz.
 
Do góry