reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

OGÓRKOWE STARACZKI ZE STAREJ PACZKI [emoji7][emoji173]

reklama
Właśnie dostałam też betę 9066mIU/ml (2 dniowy przyrost 156%) - w sumie dobrze że byłam na usg i widziałam, że jest tylko jedno :p
Przy tak dużej becie jeszcze nie było nic widać w pęcherzyku? U mnie w zeszły piątek na USG już było widać serduszko i cialko żółte oraz zarodek to ciekawe jaka u mnie szalona beta :D Ale już nie ma sensu sprawdzać
 
Ja mialam 54000 ponad jak bylam u gina.
Przy tak dużej becie jeszcze nie było nic widać w pęcherzyku? U mnie w zeszły piątek na USG już było widać serduszko i cialko żółte oraz zarodek to ciekawe jaka u mnie szalona beta :D Ale już nie ma sensu sprawdzać
 
Hej hej , u mnie 16 dc i wczoraj wg objawów i testu clearblue owu :) W sobotę i niedziele na teście uśmiechnięta buźka, a dziś już kółeczko. Wiec teraz 2 długie tygodnie oczekiwania ... termin @ 10.03 wtorek , ale skoro owu była wcześniej to test zrobie tez troszkę wcześniej 07.03 w sobotę chce zrobić pierwszy . :)
 
Ja z MTHFR byłam u immunolog i później u ginekologa.. Choć raczej nikt się tym specjalnie nie przejął, a ja myślę, że to niestety ma wpływ..

Mój gin powiedział ze mutacja w układzie heterozygotycznym ma nieznaczny wpływ na rozwój zatorów czy zakrzepów..., wiec tez chyba niekoniecznie wziął to za zagrożenie. Ponadto czytałam opracowanie ekspertów z polskiego towarzystwa genetyków i ginekologów, ze mutacje MTHFR (C677T) i PAI-1 (4G/5G) w ogóle nie powinny być brane pod uwagę w diagnostyce poronień... szczególnie w układzie heterozygotycznym.
U mnie cały plan podtrzymania przyszłej ciąży zdefiniowało niskie białko S aktywne i obecność przeciwciał przeciwjadrowych.
Wiec może coś z tym jest, ze niekoniecznie zwracają na to uwagę, ale z drugiej strony po co zlecają do wykonania 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️
 
reklama
Hej hej , u mnie 16 dc i wczoraj wg objawów i testu clearblue owu :) W sobotę i niedziele na teście uśmiechnięta buźka, a dziś już kółeczko. Wiec teraz 2 długie tygodnie oczekiwania ... termin @ 10.03 wtorek , ale skoro owu była wcześniej to test zrobie tez troszkę wcześniej 07.03 w sobotę chce zrobić pierwszy . :)
Trzymam mocno kciuki! I dopinguje z calego serducha!
 
Do góry