reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

OGÓRKOWE STARACZKI ZE STAREJ PACZKI [emoji7][emoji173]

Wczoraj internet nam wysiadł więc boboseksy były nawet wskazane ,[emoji6][emoji23]
Jak z tego będzie ciąża to będę mogła powiedzieć dziecku historię jego powstania
- bo wiesz kochanie, tego dnia UPC miało awarię [emoji23][emoji6]

Wczoraj robiłam test, prawie pozytywny. Zrobiłam go o 13. Zawsze robię ok17... Siedziałam w domu więc jakoś tak nie mogę dotrzymać tej godziny wtedy. No i dziś robiłam rano i negatyw. Myślicie że wczoraj wieczorem mógłbyc już pozytyw? Czuje lekkie kłucie, z boku ale ja się nie znam na tych bólach. Spójrzcie na ten ostatni test, już ewidentnie ciemniał
IMG_20200219_150304.jpeg
 
reklama
Wczoraj internet nam wysiadł więc boboseksy były nawet wskazane ,[emoji6][emoji23]
Jak z tego będzie ciąża to będę mogła powiedzieć dziecku historię jego powstania
- bo wiesz kochanie, tego dnia UPC miało awarię [emoji23][emoji6]

Wczoraj robiłam test, prawie pozytywny. Zrobiłam go o 13. Zawsze robię ok17... Siedziałam w domu więc jakoś tak nie mogę dotrzymać tej godziny wtedy. No i dziś robiłam rano i negatyw. Myślicie że wczoraj wieczorem mógłbyc już pozytyw? Czuje lekkie kłucie, z boku ale ja się nie znam na tych bólach. Spójrzcie na ten ostatni test, już ewidentnie ciemniałZobacz załącznik 1082873
No owu już blisko więc działaj kobieto działaj... ❤️
 
Ty tak nie reklamuj bo później będziesz nam paczki wysyłać 😉
Wejdź w Ebay UK pomogę ci jak będziesz szukać czegoś konkretnego np napisać wiadomość do sprzedającego po angielsku chyba ze znasz angielski to sobie poradzisz. Tam bardzo dużo ludzi Brytyjczyków sprzedaje mega paki za symboliczne pieniądze. Sama możesz zamówić kurier 80zl kosztuje 30kg a kupisz rzeczy za 20f za 100zl tylko dziewczyny o tym nie wiedzą . Ja znam dużo ludzi z Polski co tak robią kupują ale na handel i sprzedają w Polsce dużo drożej
 
Dzień dobry, no ja zrobiłam dziś test i być może coś się tam tli, ale minęło z 15 min bo poszłam się szykować do pracy wiec nic tak naprawdę nie wiem 😤
 
No owu już blisko więc działaj kobieto działaj... [emoji3590]
Tylko dziś był negatyw. W tym sęk [emoji6] czy wczoraj wieczorem test mógłbyc pozytywny. Ten ostatni robiłam o 13. Zazwyczaj robię o 17. No kłuje mnie coś nie da się ukryć. Nie mam pojęcia. Ja pozytw mam zawsze tylko przez jeden dzień
 
Mi się właśnie udało zapisać na ten piątek rano do ginekologa który też w szpitalu przyjmuje tym, w którym chciałabym rodzić :) Jutro jeszcze tylko rano muszę potwierdzić, czy obejmuje moje ubezpieczenie, ale raczej tak, bo nie było żadnych adnotacji i mój ubezpieczyciel był wymieniony. Byłoby fajnie :) Ma dobre opinie, zostałabym już u niego. Wtedy łatwiej o miejsce w szpitalu.
Gdzie chcesz rodzić?
 
Tylko dziś był negatyw. W tym sęk [emoji6] czy wczoraj wieczorem test mógłbyc pozytywny. Ten ostatni robiłam o 13. Zazwyczaj robię o 17. No kłuje mnie coś nie da się ukryć. Nie mam pojęcia. Ja pozytw mam zawsze tylko przez jeden dzień
Noo to chyba na to wychodzi, że tak. Skoro teraz już negatywy wychodzą to faktycznie wczoraj wieczorem już mógł być ewidentny pozytyw. Wcześniej (przed pozytywem) też się staraliście?
 
O dziś też mam 6+0 więc zaczął się 7 tydzień i liczę że zobaczę serduszko... A tak się boję tej wizyty jakby mi tam mieli nogi odciąć! Trzęsę się jak przed wizytą u chirurga na dłutowanie ósemki 😭 totalnie nie wiem czego się tak boję bo czuję się dobrze, nie kreawie, nie plamie a strach z każdą minuta rośnie i rośnie...
Powodzenia! Będzie dobrze 😘
 
reklama
Hej dziewczynki[emoji846] z racji że dziś tłusty czwartek czy któraś z was robi może pączki serowe? Bo mam zagwozdke które są lepsze z serka twarogowego czy z homogenizowanego? Wiem głupkowate pytanie ale może ktoś mi udzieli odpowiedzi[emoji23]
 
Do góry