reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

OGÓRKOWE STARACZKI ZE STAREJ PACZKI [emoji7][emoji173]

Kochane tak sobie myślę, że chyba na następnej wizycie u gine spytam się czy mogę w ciąży brać ziołowe tabsy na uspokojenie. Jest mi bardzo ciężko...
Mi ginekolog zapisala hydroksyzyne w razie lęków lub dużego stresu. Zapytaj. Od siebie polecam melise z pomarańczą. Sam zapach uspokaja.
 
reklama
Biedne są takie dzieciaczki:(
Hmm. Zapisałam się do grupy adopcyjnej, gdzie poszukują rodziców do dzieci bardziej chorych, którym trudniej jest znaleźć rodzinę adopcyjną.
Czytam te historie i nieraz serce się kraje ile te dzieciaki przeszły.

Aktualnie szukają dla pewnego trzylatka...

Powiem szczerze że coraz bardziej się otwieramy na różne choroby.
 
Kochane tak sobie myślę, że chyba na następnej wizycie u gine spytam się czy mogę w ciąży brać ziołowe tabsy na uspokojenie. Jest mi bardzo ciężko...

Ja myśle ze musisz się postarac sama. Pomysl sobie ile starałas się o to dziecko. Ze ten ludzik rosnie pod twoim
Sercem. Dzidziusiowi życia nie zmienisz. Ma piękny wiek. Musisz to sobie przetłumaczyć i być trochę egoistyczna w tej sytuacji. Niestety życie jest ciezkie i dlatego musimy dbać o siebie sami. Twojemu małemu ludzikowi rozwija się układ nerwowy i nie potzreba mu stresu. Dziadziuś gdyby wiedział napewno nie chciał by aby twoje dziecko cierpiało z jego powodu. On pewnie chce do zony. Musisz być twarda i gdy tylko wchodzisz do domu odcinać się od tego. Zyc swoim
Zyciem
 
Nie wiem czy Ci to mowilam, ale jesteście wspaniali! Ja Was podziwiam! Tak jak wszystkich rodzicow, ktorzy zdecydowali sie dac swoje serce dzieciom, ktore tego potrzebowaly bardziej niz czegokolwiek, tylko milosci [emoji3059]




Hmm. Zapisałam się do grupy adopcyjnej, gdzie poszukują rodziców do dzieci bardziej chorych, którym trudniej jest znaleźć rodzinę adopcyjną.
Czytam te historie i nieraz serce się kraje ile te dzieciaki przeszły.

Aktualnie szukają dla pewnego trzylatka...

Powiem szczerze że coraz bardziej się otwieramy na różne choroby.
 
Ja myślę żeby działać. Nie ma co myśleć co by było gdyby i popadać w skrajności. Potem będziesz mówić że żałujesz bo grypy od syna nie złapałaś.
Choroby chorobami ale nie ma co przerywać starań.
Szczerze to trochę mnie śmieszy jak ktoś pisze że 2 dpo nie bierze leków na przeziębienie bo może tym razem się udało. Na początku ciąży działa zasada wszystko albo nic, jak coś zaszkodzi to ciąża się nie utrzyma a jak nie zaszkodzi to będzie wszystko dobrze.
Dziewczyny zapytam tez tutaj. Syn ma
Grypę. Ja mam dziś owu. Działać? Czy odpuścić ten cykl?
 
reklama
Ja myślę żeby działać. Nie ma co myśleć co by było gdyby i popadać w skrajności. Potem będziesz mówić że żałujesz bo grypy od syna nie złapałaś.
Choroby chorobami ale nie ma co przerywać starań.
Szczerze to trochę mnie śmieszy jak ktoś pisze że 2 dpo nie bierze leków na przeziębienie bo może tym razem się udało. Na początku ciąży działa zasada wszystko albo nic, jak coś zaszkodzi to ciąża się nie utrzyma a jak nie zaszkodzi to będzie wszystko dobrze.

Wiesz co u mnie jest tyle problemów ze poprostu nie chce dokładać kolejnych. A syn zaraza 10 dni JesCE chociaż jak dotąd nie zachorowałam to może już nie zachoruje.
 
Do góry