reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

OGÓRKOWE STARACZKI ZE STAREJ PACZKI [emoji7][emoji173]

ooo, ja mam podobnie... tzn moja jest strasznie zimna kobieta, nikt nie jest wystarczajaco dla niej dobry, wliczajac jej wlasne dzieci i jak zadaje mi pytanie jak sie czuje to mam wrazenie ze chce uslyszec same zle rzeczy
Współczuję [emoji853]
Ja dla równowagi mam specyficznego teścia [emoji6] Kochany człowiek ale uparty jak osioł. I głośny.. [emoji6]
 
reklama
@ForgetMeeNot tutaj Ci odpisze, bo tam niektóre dziewczyny denerwują rozmowy o porodach.
Rodziłam na Kraśnickich. 38godzin. Powinnam mieć cesarkę, bo Antoś miał rączkę do góry, ale oczywiście nie chciało się nikomu zrobić USG. To był koszmar. Słyszałam tylko - co jej zrobiliście, ona powinna mieć cesarkę, ale spierdoliłyscie Serio. Miałam 40 szwow.. przetaczaną kreew. Zabieg po. No ogólnie nie za Dobrze. Ale najważniejsze że Tolo tylko zapalenie płuc bo różnie mogło się skończyć
 
Gdzie można je kupić? [emoji6]
A ja ci powiem tak 2 lata temu jak zaszłam w ciążę mąż miał dobre nasienie potem po jakimś czasie było słabe robiliśmy test kupiliśmy wzmacniacze dla niego brał 2i pół miesiąca i pyk ciąża bo u mnie dużo rzeczy się nakumulowalo piłam zioła 4miechy brałam witaminy specjalne z USA na poprawę komórek jajowych i pogrubienie wyściółki czyli endometrium brałam te witaminy 1.5mies mąż 2.5 mies on zaczął wcześniej o miesiąc .
Ja wierzę że u mnie udało się
Bo
Poprawiłam krążenie krwi pijąc zioła na lepsze ukrwienie macicy
Jadłam te witaminy ja juz o nich pisałam jakie one są dobre i popularne. W USA ja rozumiem ze tanie nie są bo miesięczny koszt to 400zl minimum trzeba pić 3mies ale wole to niż na in vitro bo to ivf 15tys min wiec się wspieralam wszystkim co popadlo. Można poczytać na temat tych witamin na necie i opinie ile kobiety się starały po 5lat i im się z tymi witaminami udało one mają wspomagacze jakieś ziołowe tez wyślę zdjęcia
niebieskie dla niego
Różowe dla kobiet
 
reklama
Do góry