reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

OGÓRKOWE STARACZKI ZE STAREJ PACZKI [emoji7][emoji173]

reklama
To mam czekac az pojda w dore. Czy az nic nie bedzie? A jak zamkną sklepy jak we wloszech? Albo zabraknie jedzenia ? I powiem dzieciom zeby trawe skubaly.... ?
wykup wszystko juz teraz. i nie zapomnij bunkier wykopac, moze tam Cie koronawirus nie dopadnie :D przepraszam za ten chamski zart od razu ale naprawde nie jestem w stanie zrozumiec tej paniki. Z czego nie chce mi sie juz tlumaczyc kochana w kolko jednego i tego samego wiec tu zakonczymy ten temat :D
 
Tez mam rodzine we wloszech. W miastach nieobjetych kwarantanna jest ok. Ale w strefie zamknietej braki w sklepach. A to.ze.wlosi maja luzny stosunek do wszystkiego .... to inna sprawa
 
wykup wszystko juz teraz. i nie zapomnij bunkier wykopac, moze tam Cie koronawirus nie dopadnie :D przepraszam za ten chamski zart od razu ale naprawde nie jestem w stanie zrozumiec tej paniki. Z czego nie chce mi sie juz tlumaczyc kochana w kolko jednego i tego samego wiec tu zakonczymy ten temat :D
Ale ja nie choroby sie boje.... tylko braków w sklepach. Jak trudno zrozumiec ze za miesiac mozesz znaleźć sie w strefie zamknietej? Bedziesz zdrowa ale glodna...
 
Bleucoco chcialabym w to wierzyc... ale ludzie sa tylko ludzmi. Potrafią zabic za 20 zł... jestesmy zwierzetami ktore w sytuacji zagrożenia są nieobliczalne
 
reklama
Do góry