reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

OGÓRKOWE STARACZKI ZE STAREJ PACZKI [emoji7][emoji173]

reklama
Ja musze zapytac... przepraszam od razu za to pytanie ale Wy tak na powaznie z tymi zapasami?
Tak. Woda makarony kasze.... i nie zr my panikujemy. Tylko jesli nastapi sytuacja jak we wloszech ze odetną miasto to zabraknie jedzenia i wodybo ludzie ciezarowkami beda wywozic... i co wtedy?
 
Podlaczam sie do pytania :D ale ja jestem pewna ze zaraz duzo ludzi ogolnie w panike wpadnie co bedzie skutkowac ogromnym wzrostem cen :/
No wlasnie. I za 2 tygodnie za wyplate kupie 2 banki wody.... popatrz jaki wzrost cen jest na maseczki...
A te rzeczy sie nie zmarnują. I mozecie sie.smiac. ale za duzo filmow sie naogladalam i ksiazek naczytalam... tu nie chodzi o unikanie ludzi. O chorobe czy cos w tym stylu. Tu chodzi o mozliwy brak jedzenia.w.sklepach
 
Pomijam fakt, ze 2 razy tyle ludzi ginie rocznie w wypadkach samochodowych w porownaniu do grypy, pomijam fakt, ze w Pl nie ma nawet jednego potwierdzonego przypadku. Tak swoja droga, przeciez jak koronawirus dotrze do Polski i zobaczy jaki my tu mamy rozpierdl polityczny to sam sie ewakuuje 🙈 😂 🙉
Ale wypadek nie ma wplywu na panike i strach ludzi. A choroba tak. To jest nieznane i ludzie sie boją. W wuhan tez brak wszystkiego... czy nie warto uczyc sie na przykladach innych? U nas prezydent odwolal madowe imprezy... mysle ze kiedy pojawi sie przypaded zachorowania to sie posypie lawinowo i wtedy bedzie sztutm na spozywke.
 
Mnie dzis jakos wyjatkowo mdli- otworzylam lodowke a tam smrod kielbasy, potem szafke i nagle przyprawy, pod biurem gosc palil to tez bleee :D wszystko tak musi smierdziec?
 
Dziś mam 4 dpo i dziwi mnie fakt, ze piersi są tkliwe i pieką jakby ... Już od owu są takie tkliwe co dla mnie dziwne bo owszem przed @ bywało, ze bolały, ale żeby zaraz po owu ? Hmm... Pierwszy raz zaobserwowałam u siebie coś takiego. Jeszcze trochę i wszystko się okaże .
Też tak miałam jeden cykl. Piekły jak poparzone. Wydaje mi się, że miałam wtedy jakieś wahania hormonalne bo inaczej tego nie umiem wyjaśnić 🤷🏼‍♀️
 
No ja właśnie z uwagi na ceny chce trochę zapasów wcześniej zrobić. Bo potem jak poglupieją z cenami to będzie krucho.

Bliżej Wielkanocy będziemy mieć jeszcze bony od męża z pracy to wtedy pójdziemy w hurtowe ilości mąki, mleka i chyba oleju.
My na razie jakos na spokojnie do tematu podchodzimy :-)
 
reklama
Do góry